Tak už je ten oblíbený Halloween zase za námi. Někteří z nás se na svátek všech svatých opět přiožrali v kostýmu na nějakém tom mejdanu, někdo si doma pustil horor či pilot televizního Ashe, a jiným to bylo úplně jedno. Na internetu to ovšem jako každý rok solidně žilo. Známé celebrity se totiž rozhodly zase předvést v těch nejoriginálnějších kostýmech a pomocí Twitteru či Instagramu se pochlubit se svými výtvory. Které nejen z televizních, ale i z pár filmových hvězd nejvíce zabodovaly?

Začneme hezky od podlahy a tedy hned borcem, jehož já osobně považuju možná za celkového vítěze letošní maškarády. A tím je celkem překvapivě Colton Haynes aka Roy Harper ze seriálového Arrowa. Ten vzal letošní Halloween sakra vážně a vytáhnul se s opravdu bezchybným převlekem záporačky Uršuly z animáku Malá mořská víla. Ano, vidíte správně, tento hezounek se opravdu dokázal transformovat v tuto obtloustlou bábu. Hodně slušná práce.

Haynes potom s fotkami z halloweenské párty na svém Instagramu rozhodně nešetřil a vyfotil se nejen se svou seriálovou parťačkou Emily Bett Rickards ala Felicity, ale také s tak trochu konkurentkou Chloe“ Daisy“ Bennet z marvelovky Agents of SHIELD.  

A u comicsáren ještě na moment zůstaneme. Zatímco další hvězda Agentů SHIELD, Adrianne Palicki, trávila duchařský svátek tak trochu pracovně a podělila se alespoň o stylovou dýni z placu, hvězda novinky Supergirl, Melissa Benoist, vsadila na filmovou klasiku a šla za Allenovu Annie Hall.


Comicsové okénko pak uzavírá trochu netradičně mladá tvářička z Takové moderní rodinky, Sarah Hyland. Ta sice na rozdíl od svých kámošů nešla s dobou a nepřišla oblečená ve stylu Suicide Squad. I přesto ale tuto momentku díky svému kostýmu rozhodně nijak nekazí.

A nyní si dáme ryze dámskou sekci, kde je také z čeho vybírat. Bere vás víc sexy Emily Ratajkowski coby trochu neobvyklá Marge Simpsonová, nebo vám přijde víc cute Allison Williams ze seriálu Girls coby Bella z disneyovky Kráska a zvíře?


Své fanoušky pak i po letech zajisté osloví Sarah Michelle Gellar, která ani mnoha letech od Buffy, přemožitelky upírů neztratila nic ze svého sex appealu. Coby hlavní hrdince z legendárního Flashadance jí to totiž stále sakra sluší. No, a ani Jaimie Alexander z Thora a televizní hitovky Blindspot si samozřejmě žádnou ostudu neuřízla.

Půvabná Amanda Seyfried, jež už pilně natáčí návrat Městečka Twin Peaks, se potom na rozdíl ostatních vykašlala na sexy kostýmy a se svým psem vytvořila celkem povedenou čarodějnickou dvojici. Také komediální hvězda Tina Fey si dala hodně záležet a až překvapivě jí to slušelo.

Bývalou filmovou a hudební hvězdu Jennifer Lopez už brzy uvidíme v novém seriálu Shades of Blue, minulý víkend však měla do statusu sexsymbolu hodně daleko. Takhle byste JLo a její přítele asi potkat nechtěli.

Dámskou sestavu nám pak uzavírá bývalá hvězda Upířích deníků, Nina Dobrev, která na jednom z halloweenských večírků ukořistila fotku s jednorožcem Anne Hathaway.

No a na závěr si dáme trojici povedených rodičů. Těm zase kraluje Neil Patrick Harris se svým manželem a dvěma potomky, jež stejně jako každý rok přišli s hodně stylovými rodinným převlekem. A tentokrát u nich došlo na samotné Hvězdné války. Tuhle roztomilou rodinku snad ani nejde nemilovat.

Na tuhle stylovou famílii je prostě krátká i Gwyneth Paltrow s dcerkou Apple…

…i hlavní hvězda seriálu Arrow, Stephen Amell. Ještě, že s dcerkou Mavi alespoň zůstal věrný své tradiční zelené barvě.

A tím bychom hollywoodský Halloween v kostce měli za sebou. Jaký kostým na vás nejvíce zapůsobil? A na koho jsme v našem výčtu zapomněli?