Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


hroubek
10.12.2015 20:43:55
on-line

S02E06 - Dvě špičkové epizody po sobě. Svět potřebuje více Carrie Coon. Její Nora si mě v první řadě získala jako málokdo a já jí fandím. Nora je zajímavá postava a tady to předvede na plné čáře. Celý díl působí jako přešlapování na místě. Závěr epizody a hlavně rozhovor s Erikou ukáže, že všechno bylo jen o budování potřebné atmosféry, která nás opět posílá do kolen. 9/10

Integra
10.11.2015 21:21:01
on-line

To by byla veliká škoda, kdyby seriál skončil po druhé sérii. Však říkám, důvody nejsou podstatné, nemusí být v duši zlý, ale z hlediska křesťanství docela závažně zhřešil, když už se do toho motá na nebe vzetí a Azrael. I když je pravda, že morální čistota nemusí nutně znamenat dobré srdce (otec Scholastik budiž zářným příkladem ).
Předpokládám sice, že ne každý náhle zmizelý kriminálník skutečně zmizel, na druhou stranu náboženským a nadpřirozeným důvodům odmítám věřit a stavím se na stranu vědy. Tedy více věřím v to, že zmizení má spíše nějaké fyzické příčiny, jako například, kde se momentálně dotyční nacházeli, než v něco spirituálního.

do_Od
10.11.2015 20:26:09
on-line

Tak zahýbat ještě nutně neznamená být v duši zlý... třeba už jen Noru nemiloval ale kvůli dětem se to snažil udržet pohromadě, dokud nevyrostou a on se s ní bude moct rozvést. Jasně, je to extrémní příklad, a nejspíš to nebude ten důvod ale po dnešní epizodě tak trochu cítím, že už v tom světě fakt nezbyl nikdo regulérně upřímnej a vůbec... "dobrej".

Démon Azrael mě položil stejně jako Noru při tomhle tempu (šest dílů in a uběhlo kolik, týden? čtrnáct dní?) můžou roztahovat děj a řešit cokoliv je jenom napadne. Problém je ve sledovanosti, dost možná se třetí řady ani nedočkáme

Integra
10.11.2015 19:30:54
on-line

do_Od
Ohledně oné čistoty zmizelé části populace bych se hádala a přidala bych se k Mattově letáčkové kampani. Samotný vypařivší se manžel potvory Nory byl záletník a podváděl svoji rodinu, ať měl jakékoliv důvody (manželskou krizi a podobně), nechala bych je stranou, rozhodně se nezachoval jako jehňátko.

Zajímá mě, jestli nějak rozvedou zápletku okolo šílené náboženské teorie o andělech smrti, z toho by mohl být celkem slušný hon na čarodějnice dokonce posvěcený Vatikánem, který se po dlouhé době jistě opět vyhřívá na výsluní. Navíc se čísla různých náboženských magorů celkem zásadně zvedla. Noře možná brzo zmrzne úsměv na tváři.

do_Od
10.11.2015 18:14:46
on-line

Napsal jsem sérii ale myslel jsem seriál jako takový.

do_Od
10.11.2015 18:14:16
on-line

Nora je asi nejzápornější postava v celé téhle sérii. Chladná, manipulativní a v jádru podle mě fakt zlá osoba. Asi se vracím k teorii, že

spoilerto malé procento co odešlo, byli ti čistí, dobří lidé a ti co zůstali, jsou to bahno, kterým ten svět přetéká. A než někdo nadhodí, že se v první sérii mluvilo i o nějakých vrazích či násilnících - nevinné oběti, zatímco skuteční pachatelé vyvázli. Žádný second departures nejsou a ty holky unesl ten týpek z úvodu první řady trust me.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.