Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


RainMakeR
17.02.2016 21:23:37
on-line

jedu na setrvačnost, vydržel jsem 6 dílů, začínám 7. díl. je to místama nechutně nudný, najivní, blbý. Postavy se chovají strašně dementně. Scénaristicky to má strašný mezery. Hraje si to na epický fantasy a nemá na to ani náhodou. (At už začnou Vikingové a GoT, to bude úplně jiná liga).Ani ten chudák Manu Bennett to nezachrání.
Nepovedenej mix Zlatýho kompasu, Eragorna a možna ještě něčeho. Imo Eragorn a Zlatej kompas taky nic moc i jako filmy a knížky ....
a knihy Shannara jsem nečetl a ani to neplánuju ....

Rainmaker out

DarkSith
17.01.2016 18:17:14
on-line

První čtyři díly mě neskutečně bavili a myslím, že je to zatím velice slušně rozjetá fantasy. Obsazení se celkem povedlo a akce je docela slušná. Příběh je sice malinko neoriginální, ale pěkně zapadá do daného žánru a hlavně podobných seriálů v dnešní době vážně moc není.

Sam.Vimes
12.01.2016 20:40:04
on-line

Sice to je spíš guilty pleasure než regulérní pecka a když se řeší romantické x-úhelníky, začíná to být nechtěně srandovní. Jenže i přes teen nádech je to epická fantasy s luxusními produkčními hodnotami a těch je akutní nedostatek nejen v televizi, ale i ve filmu, takže já jsem rozhodně rád že se MTV do něčeho podobného pustila.

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.