Steven Soderbergh je tvůrce, který nás dokázal zaujmout i dvouhodinovým dramatem o pánských striptérech v čele s Channingem Tatumem, tudíž má pravděpodobně božskou moc a nebojí se jí používat. Poslední roky sice tvrdil, že s filmem nadobro skoncoval, my už teď ale víme, že to není tak úplně pravda a v plánu má minimálně jeden nový snímek. Víc se mu ale zjevně pořád líbí v televizi, kde donedávna kutil historický The Knick, s nímž sklízel skvělé kritiky jak u nás, tak i v zahraničí. A teď to vypadá, že si hodlá připsat další hodně zajímavý zářez.

Společně se scenáristou Out of Sight nebo A Walk Among the Tombstones Scottem Frankem nyní pro Netflix plánují novou westernovou minisérii zvanou Godless. Ta by se měla odehrávat v roce 1984 v Novém Mexiku, uprostřed důlního města. O příběhu se naneštěstí zatím nic neví, aktuálně probíhá casting a premiéra nás tak nejspíš čeká až za rok. Zvědavý jsme ovšem už teď.

Vytáhni v hospodě: Soderbergh není jediný chválený tvůrce, který chystá nějakou novinku. José Padilha, režisér Elitních jednotek a Narcos, aktuálně pracuje na nové desetidílné krimisérii The Brand o povstání několika různých vězeňských gangů během 70. a 80. let. Jedna kvalitní zpráva za druhou.