Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Failarth
30.03.2016 23:38:55
on-line

...Hairy-Ass to hezky shrnul.

Vzhledem k hist. zdrojům se tu tvůrci očividně o něco snaží ,jelikož jde o History Channel tak bych to i čekal.

Ragnarův posun je zmatený ,ale v rámci děje to chápu a ten vývoj mu žeru.
Jeho postava mě stále baví ,ale je prostě jinde než na začátku a bude to horší (jestli se bude např.opět přeskakovat) .
Potomci budou vidět čím dál víc ,hodně postav bude/je navíc - tj.na krácení asi brzo dojde.

Jj, vsadil bych si na to ,že těch těch X dílů navíc bude právě pro okolní dějové linky kde to nikdo moc netáhne .
Zajímalo by mě jestli to chtějí standardně sázet co to dá ,popř. jestli mají jasno už teď a za pár sezón bude konec .

BlackAdder
25.03.2016 23:49:20
on-line

Po pěti dílech musím bohužel souhlasit s recenzí. Někteří tady mluvíte o možném potenciálu, ale já bych chtěl, aby mě seriál bavil teď, ne až za další tři řady. Nebaví mě přetáčet prakticky všechny dějové linky. U tohohle seriálu to dělám asi nejčastěji.

xxendxx
24.03.2016 17:13:30
on-line

pořád mě to baví... pár věcí bych ale změnil. Zabil bych Auslag (nebo jak se jmenuje), zabil bych tu Flokiho kopretinku... z Ragnara bych udělal zase bouchače. To jak pořád jen koulí očima a blbě čumí mě irituje.

Co mě baví nejvíc jsou paradoxně dějové linky, který s hlavníma postavama skoro nesouvisí. Paříž, Anglie, Laguerta.

U čeho jsem se trapností styděl byl Bjornuv vylet do prdelakova a Ragnaruv opiovy trip.

Falwic
23.03.2016 21:56:02
on-line

Vikings už sice nejsou co dřív, ale i tak podle mě jsou propracovanější než The last kingdom (kde je občas zajímavá chvilka přebita spoustou divných momentů a uspěchaností).

Hairy_Ass
23.03.2016 21:18:30
on-line

S nezajímavými dějovými linkami bych nesouhlasil. Sice historická linie trochu skáče, jak autoři poroučí, ale zrovna v Anglii nedávno v dějové lince zachránili budoucího sjednotitele Anglie (a starého známého ze seriálu Last Kingdom) zatím maličkého Alfréda Velikého. Rollo ve Francii se mezitím stává tím, kdo založí vévodství v Normandii (a zároveň zakladatelem dynastie, která o pár století později Anglii dobude) a nově příchozí "král" Harald asi nebude nikdo jiný, než historický objevitel Grónska. O tom, že synátor Ragnara, budoucí nechvalně proslulý Ivar Ragnarsson, který bude jedním z vůdců vikingské armády, která po smrti Ragnara zpustošila prakticky celou Anglii (události z Last Kingdom), nebude úplně normální, jsme se taky už přesvědčili... Zkrátka ty linky možná na první pohled vypadají nudně, ale ve skutečnosti připravují půdu pro budoucí převratné události.

Memphis
23.03.2016 18:48:01
on-line

PetrM
Agree to disagree. Ale každopádně díky za novou přezdívku.

PhyrexiaN
23.03.2016 18:13:57
on-line

Je to bohužel tak, tam se skutečně nic neděje, seriál se propadl do totálně nudných a nezajímavých vztahových sraček. :)

Integra
23.03.2016 16:40:32
on-line

Takže vikingská telenovela pokračuje trojku jsem zabalila v půlce série, tohle ani zkoušet nebudu.

PeterSch
23.03.2016 15:48:19
on-line

Naprosto irelevantní článek nebo co to má být. Třetí řada šla kvalitou trochu dolu, ale tahle už opět funguje! "Vztahová limonáda," vážně? Jako by to psalo rozmazlené děcko, co touží pouze po tom, aby se špinaví vikinští burani mlátili těma veelkejma sekerama po papule v každém díle, ale oni i ty špinaví Vikingové procházeli christianizací. Že to má roztříštěnost GoT? Opravdu obstojí srovnání asi 4/5 linek u Vikingů s asi 15 u GoT? Nebo 15 postav u Vikingů s asi 60 u GoT? To nejsou argumenty to jsou nesmysly

Naopak tahle řada jede skvěle. Dialogy mezi Ragnarem a Bjornem fungují bezvadně, Fimmel to hraje na jedničku. Nové postavy jako Harald jsou skvělé, a pokud by autor článku znal alespoň krapet historie, věděl by, že ho i ty bitvy zřejmě brzy přijdou. Já se zatím budu bavit stylovým seriálem, který nemá ve svém ranku konkurenci. (Tedy kromě výborného The Last Kingdom).

Omlouvám se za tapetu, ale tenhle zcestný článek mě opravdu naštval. Doporučuji hledat skutečné argumenty pro takový hejt.

Lichtenberg
23.03.2016 13:30:08
on-line

Za mě si ta čtvrtá řada ten hejt nezaslouží. Je to super krásná vztahovka, výplach, u kterýho nemusím přemejšlet.

Změnilo se to, ano. Ale #NevadíMito

PetrM
23.03.2016 12:27:33
on-line

to Memephis
Last Kingdom začalo dobře. ale tendence byla alespoň pro mě klesající. Vikingové myslím hodně doplácí na "syndrom GoT", kdy jsou postavy rozeseté v různých lokacích (Nosko, Paříž, Anglie) a dokud se někdo někam nepohne, jedou si vlastní "mini" seriálky.

Memphis
23.03.2016 12:08:35
on-line

Krásnej hejt.

Já už třetí sezonu víceméně proskipoval, takže tady to nevidím ani na to. Vůbec nechápu rozhodnutí natáhnout sezonu na dvacet dílů.

Ale naštěstí tu máme The Last Kingdom, žejo.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.