Dneska si dáme malinko skromnější televizní nabídku. Stanice CW díky svému zaměření na mladé publikum nikdy nepatřila mezi největší televizní hráče a její seznam novinek patřil vždy mezi ty skromnější. A letos je jejich menu ještě chudší než obvykle. Na novou sezónu tak chystají pouhé tři nové kousky. A vybrat mezi nimi nového seriálového oblíbence bude asi hodně těžké.

Frequency  – Policistka Raimy Sullivan se díky staré vysílačce náhodou propojí s minulostí a spojí se se svým otcem, který umřel před dvaceti lety. Díky vysílačce má šanci jeho smrti zabránit. Tímto činem ale může razantně změnit celý svůj život. Ano, další z řady seriálových remaků filmových pecek, tentokrát neprávem zapadlé Frekvence.

No Tomorrow – Nová komedie pojednávající o cílevědomé manažerce distribučního centra, jež ovšem nerada riskuje. Tedy aspoň do chvíle, kdy se zamiluje do muže svých snů. Ten si však myslí, že za pár měsíců nastane konec světa a on si chce zbývající čas vychutnat plnými doušky. Prostě žít, jako by měl být každý dnem tím posledním. Dokáže se vzorná Evie vyrovnat s jeho životem bez pravidel? No, aspoň že tam hraje ten Galavant.

Riverdale – Další comicsová adaptace z produkční stáje Grega Berlantiho (Arrow, Flash). Tentokrát si však bere na paškál postavy od Archie Comics. V seriálu budeme sledovat partu středoškoláků zkoumající všechna zákoutí jejich titulního městečka. A to včetně temnoty a podivností, které jsou v něm skryty. Uvidíme, co z toho vypadne. CW na tuto novinku celkem sází.

No, a to je opravdu všechno. Vybrali jste si?