Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


do_Od
08.06.2016 13:37:22
on-line

Bay_watch
Davies se nekrotí, Davies napsal čtivou recenzi a na konci vybral číselné hodnocení, které odpovídá jeho náladě a pocitům po shlédnutí vybraného díla. To že ty, já, nebo tucet dalších lidí by vybralo jiné číslo není vůbec důležité. Hlavně mě ale nebaví tohle pořád vysvětlovat, opakovalo se to xkrát na MZ, opakovalo se to xkrát tady, fakt už byste to za ty roky mohli pochopit a přestat nás s tím prudit.

Bay_watch
08.06.2016 08:52:22
on-line

8-9/10
skoda, ze se tak krotis Daviesi, zrovna tenhle pilot si minimalne tu osmicku zaslouzil, a myslim si, ze by to nalakalo k precteni recenze a zkouknuti serialu mnohem vic takovych tech rychloctenaru, co akorat rozkliknou clanek a scrolluji hned dolu k cislu.
piloty serialu by mely hodnocenim spadat trochu jinam nez zbytek. u nich jde hlavne o to, jak dobre predstavi ten zbrusu novej svet, jak dobre te zahackuji, jestli v tobe probudi nejakej entuziasmus a zvidavost pokracovat. pilot Outcastu to podle me zvladl na jednicku. skvele nastinil hlavni linku serialu a hned od zacatku udal ten spravnej ton, kterym se to bude ubirat. uvedl nekolik zajimavejch postav, suprove zahranych btw, a dokazal u nich dostatecne vybudovat osobnosti a spojitosti s hlavnim hrdinou.
ten pilot je tak dobrej, ze me donutil si i sehnat puvodni komiks a precist si prvnich par cisel, a musim teda rict, ze je to teda jeste navic suprove zadaptovany a v nekterych vecech je to jeste lepsi (Patrick Fugit ty postave Kyla fakt dava pro me mnohem lepsi a sympatictejsi vyzneni)

Davies182
06.06.2016 14:30:14
on-line

TyfuZ
Dík za echo, je to nějaký složitý:

"Fox International Studios and Robert Kirkman developed the television show before the comic book was published. Cinemax picked up the US rights for the project after the script was done. The show is produced by Fox International Studios for Cinemax in the US and Fox international channels out side of the US."

TyfuZ
06.06.2016 14:11:33
on-line

Outcast je od Cinemaxu, takže s FOXem nemá nic společného, ne?

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.