Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


proust.d
08.06.2016 23:52:23
on-line

Všem doporučuji přečíst komiks a zajistit si tak nejlepší filmový zážitek. Tohle je proti tomu fakt slabý bohužel.

hroubek
08.06.2016 13:31:28
on-line

Za mě ok, ale jak se píše níže v příspěvcích, tak bych se taky nezlobil za trochu více dialogových výměn mezi Jesse a Casssidym, více drsné akce a náznak kam se to celé bude vyvíjet. Pořád jsem velmi zvědavý a baví mě to.

Spooner
08.06.2016 12:18:26
on-line

No jo, vždyť říkám, že jsem v menšině Ale obávám se hoši, že v Anville zůstaneme prakticky celou sezónu, dosavadní nástřel děje i tempo tomu imho napovídá. Ale rád se budu mýlit.

Axis
08.06.2016 09:21:35
on-line

Sakra Spoonere vždyť je to tak boží. A souhlas s Godlike měli by už zvednout kotvy a vypadnout z Anville.

(=LIFTY=)
07.06.2016 23:29:36
on-line

Přeposílám z moviezone
Dlouho se mi nestalo, aby mi nějaký seriál tak dokonale sedl od prvního dílu (Banshee naposledy) Pilot jsem viděl třikrát a druhý díl je chvílemi ještě lepší - bitka v kostele FTW. Nejvíc mě na tom baví to napětí, kdy absolutně netuším, co šíleného se stane.

Jsem komiksem neposkvrněný, čekám co dostanu a nedostanu k narozeninám a pak teprve začnu nakupovat...

Godlike
07.06.2016 12:20:33
on-line

V menšině nejsi, ten pilot zase tak božsky přijatej taky nebyl. Ale tenhle díl byl mnohem lepší než první. Mnohem lepší Tulip, pořád výborný Cassidy, zajímavá akcička v kostele, Jesse uvědomující si svoje schopnosti - bohužel, Cooper to pořád šíleně nedává, jeho účest je totální vtip a pořád fňuká jako děcko. Asi chtějí předvést ten přerod v toho badass bouchače v plné parádě (na druhou stranu tím je celý život), ale tohle fakt ne. To není Jesse. Hlavně prostě doufám, že celá sezona nebude v Anville. V komiksech jsme se odtamtud hnuli takřka okamžitě. Byl to teprve druhý díl, takže stále věřím v nějaký zlom kolem 4té - 5té epizody, kde se to konečně hne hodně kupředu, Jesse a Cassidy si pořádně sednou (tady strašně chybí to, jak si nakládají v komiksech - prostě od začátku mezi nimi bylo takové to chlapácké spojení, nadávali si, neustále se popichovali - jenže s pojetím Jesseho to zatím ani moc nejde).

Chápu, že Rogen s Goldbergem to musí prodat širšímu publiku a mají toho více na vysvětlování - proto si myslím, že Preacher bude mnohem lépe fungovat jako celek než takhle po dílech.

Já jsem po druhém díle o 50 % spokojenější než po pilotu. Jakože fakt hodně. A neskutečně potěšil Graham McTavish na začátku. Nevěděl jsem, že má hrát toho, koho hraje. Můžu jen prozradit, že se jedná o jednu z nejdůležitějších postav. A taky nejkrutějších.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.