Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


eSKa
26.07.2016 22:53:38
on-line

Vyborne vyborne, ale stejne bych rekl ze naopak serie nejslabsi....ono tak nak tomu sedelo to malomestactvi, gangsteri z jednoho mesta....ti proste v kontrastu s iluminaty nebo co to bylo moc nevynikaj a spis se patlaj...nastesti serial neudelal z Tommyho nakeho Moriartyho co si vsecko naplanoval presto ze se vseci okolo citi v sedle a nakonec vsem pekne nalozil, aniz by do te doby divak tusil. O to je to smutnejsi, pac clovek sleduje jednu velkou katastrofu a silene chovani postav (jedna osoba mela byt do konce akce schovana s ciganama nekde na venkove, vsecky osoby se meli navzajem vic hlidat atp)...co uz no, ale paleni hospod a rezani ziletkama me vazne sedlo vic nez tanky a iluminati (zednari, cerna vlada, whatever)

Eleanor
19.07.2016 08:40:18
on-line

Nechápu ty chvály. Je to seriál, co se snaží být tak moc cool, až je to místy směšný. První série ještě nebyla špatná, no konec druhé tomu nasadil korunu a ve třetí už se jenom jednotlivý postavy předháněj v tom, kdo je drsnější, kdo víc zanadává. Jak už jsem psala na Edně: Logika chování postav v Peaky Blinders: někoho nechci pozvat na svatbu – zapálím mu hospodu. Stěžuje si na to – vyříznu mu oko. Příbuzní slibují pomstu – zapálím další hospody. Fakt to třeba oproti Mafii v Atlantic City (se kterou se Peaky Blinders nejčastěji srovnávají) jde strašně po povrchu, vývoj postav nulovej, většina děje se soustředí na Tommyho, ačkoli jiné postavy jsou zábavnější (teta Poll, Ada, postava Toma Hardyho ). Takže 9/10? Podle mě teda ani náhodou.

Alangor
18.07.2016 19:54:14
on-line

jj 3 serie byla vynikající vzhledem ke konci bude čekání na 4 opravdu hodně dlouhý. Recka je super ztotožňuji se sní na 100% a to jak s uvedenými klady tak i zápory.

bossino
18.07.2016 19:08:12
on-line

Netflix
Tusi nekdo kdy se 3. rada dostane na ceskej Netflix? To ma zas prava Ceska televize?

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.