Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Failarth
25.09.2016 16:21:56
on-line

...Wayanse ještě beru je to poměrně důstojná náhražka za Glovera (vzhledem k možnostem), ale Riggs se jim opravdu zdál ok ? Tady fakt není moc cítit snaha o ... o co že jim to vlastně jde ?

Když pominu ždímání, tak i to je efektivní jen v případě, že seriál běží a zaujme x % lidí . Největší klad vidím v počtu dílů na sérii, kdy v tomhle množství je méně prostoru na vatu a hluchá místa, to ovšem zbytek produkce stejně nezachrání.

do_Od
24.09.2016 12:52:48
on-line

PetrM
Damn, při tomhle jsem příliš neposlouchal, měl jsme za to, že ho zranili.

PetrM
24.09.2016 12:37:56
on-line

Souhlas s recenzí - je to prostě instantní průměr, o kterém se bude psát jenom kvůli názvu. Sledovat to nebudu (leda, že by Jordana Brewster dostala hlavní roli)

- Mimochodem, ten pseudo-Texaský přízvuk Riggse byl příšerný. Nevím, jestli tím chtěli naznačit, že je venkovský buran, ale poslouchat to bylo utrpení.
- Nevím jak autor vydedukoval, že Murtaugh byl vážně zraněn, když sám Riggsovi řekne, že při akci dostal srdeční záchvat a přežil, jenom díky blízkosti mediků. Proto má taky tu jizvu a pořád si kontoluje srdeční tep. Tím se vysvětluje, že se nebojí postřelení, ale toho, že jeho srdce nevydrží ty Riggsovy adrenalinové akce.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.