Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Failarth
27.11.2016 20:05:51
on-line

...opravdu spíš přetrpěno, marně jsem po několika dílech vyhlížel konec.

I to prostředí Bronxu a celková atmosféra (jakkoliv měla být drsná a "Gangsta") v porovnání se světem DD spíš k smíchu, přitom jsem i potom co se dělo v druhé sérii s Punisherem čekal badass antihrdinu spíš tady.

Jestli se nemýlím tak se tak i profiloval a tvůrci od začátku takhle klamali-nezvládli.
Nenadchla přílišně ani Jessica, ale její postava si mě postupně získala a koule má na rozhazování narozdíl od někoho.

I tak veliký natěšení na Ironfista co vypadá, že se chce rvát, předvádět se a být u toho zase jednou cool a ne v depresi, že někomu ublíží. Snad to bude ok.

Arbiter
12.10.2016 13:46:50
on-line

Změna prostředí byla fajn, ale mělo to mít 6 dílů, ne 13. Ta "blackdynamite" hudba mě začala s*át už po chvíli. Akce byla hrozná, což plyne z Cageových schopností. Taková fackovačka á la Bud Spencer s lidma na drátech, aby mohli letět přes místnost. Super. To už mě vadilo na JJ, která měla alespoň zábavnýho záporáka (do tý chvíle než jim asi po desátý utekl..). Velký zklamání.

Boo-Boo
10.10.2016 10:41:16
on-line

Papierovo to proste znelo celkom fajn (konečne sa bordel deje aj inde než v Hell's Kitchen), aj ten Luke je sympaťák. Súhlasím s tým, že Cottonmouth bol v podstate striedavo smiešny a trápny, ale to najhoršie prišlo až niekedy v polovici seriálu,

spoilerkedy sa to s nástupom Diamondbacka a tých jeho hókus-pókus "plánov" preklopilo do regulérnej hovadiny

do_Od
09.10.2016 17:21:12
on-line

Sam
Zjevné maybe, ale určitě ne tak zajímavé abych si to zapamatoval

Sam.Vimes
09.10.2016 16:11:52
on-line

Víceméně souhlas s recenzí.
Pilot je hrozně zdlouhavý, ale ta první třetina série je nakonec ještě to lepší, co Luke Cage nabízí. Povedené bylo to důsledné zasazení do Harlemu - témata, casting, hudba, vizuál... A třeba nápady jako prodej prostřílených mikin nebo závěrečný střet jako pouliční bitka s davem okolostojících. Odkazy na komiksy super (viz experiment a původní kostým).

Jenže Luke jako postava prostě není tak zajímavý jako Matt nebo Jessica, nemá ani zdaleka tak dobré záporáky a celá řada by se dala klidně sestříhat na polovinu.

"cokoliv to bylo, co tématicky pohánělo Jessicu Jones" - Ono to nebylo zjevné? [link]

sensej
08.10.2016 10:49:00
on-line

další nuda
Daredevil 1 neskutečně bavil, dvojka byla slabší kvůli, ale pořád bavila, nebylo tam tolik fillerů. Za to Jessica Jones byla největší nuda na dlouhou dobu a musím říct, že takoví Agenti jsou mnohem zábavnější. Jessicu ještě zachránil dobrý záporák, ale plot holes byly do očí bijící. Luke Cage začal dobře, ale pak začaly nudné vedlejší linky, které nikoho nezajímají, nudné fillery a totální komediant záporák,

DD1 9/10
DD2 7/10
JJ 4/10
LC 5/10

Netflix si ukousl velké sousto, zrychlili vydávání těchto sérií a berou se až moc vážně. U jiných seriálů jsou fillery také trapné, ale dokážou zaujmout akcí/humorem apod. tady je to fakt tragické, měli by se vzpamatovat.

Sarger
06.10.2016 12:30:39
on-line

Tak si to zrekapitulujme.
Nebolo to to najlepšie z netflixovského Marvelu a ani najhoršie. Vlastne zlý seriál ešte neurobili.

Má to vlastné tempo, vlastný svet a jedno sa potvrdilo.. Harlem nie je Hell's Kitchen. Iná mentalita, iná motivácia postáv.

Ku koncu to mierne stratilo, tempo bolo svižné. Určite to kde komu nesadne ako v prípade JJ.

Za mňa 7,5 kávy z 10.

Zerathius
04.10.2016 18:31:30
on-line

Tak to je zajímavý. Já jsem dojel první 4 epizody a jestli kvalita půjde dolů tak to potěš pánbů. Šílená spousta klišoidních momentů (otcovská postava zabita během prvních pár epizod aby se děj pohnul dopředu, "Já jsem váš nový bůh" vězeňský klišé, zlý bachaři klišé, policajt vede přátelský rozhovor aby následně ukázal že je zkorumpovaný a sejme důležitého svědka klišé) a spousta plot conveniences (barman Dante zná všechny skrýše Cottonmoutha ve městě a samozřejmě vše řekne Chicovi). Cage jako postava spíše nudí, Cottonmouth je k smíchu a zbytek je jen vata. Jediný co se mně líbilo byl easter egg s původním Cagovim kostýmem a wtf moment s raketometem na konci 3 epizody. Jinak je to ale slabota.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.