Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 1 – 20 z 22

1 2

Spike_1
06.04.2017 21:39:20
on-line

Ach... jak si to tak čtu napsal jsem pěknou srajdu ale mě se ze začátku Roryho kostým s Prometheem dost pletl... no nic no
Jinak identita samotného Promethea nijak nešokovala, ale padouch to není špatný, jen jeho představitel by potřeboval víc osobitosti a charismatu, ale docela OK, i kdyř na takového Sladea nemá ani náhodou. Očekávám spíš šok ohledně identity Vigillanta (že by Tommy?). Samotná pátá řada je dobrá, lepší než čtvrtá stopro, asi největším minusem je stále nedostatečné pracování s charaktery co by si to zasloužili (Thea, Quentin) a obava aby flashbacky aspoň trochu logicky skončily tam kde má začínat 1. řada.

Spike_1
31.10.2016 22:09:31
on-line

Season 5 po 4. dílu
Shrnutí po 4. epizodě - největší slabinou jsou noví rekruti kteří mě ani teď nebaví. Ta holka na kterou si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje ani po 4. díle, je strašně nevýrazná, Wild Dog protivný a nesympatický, a Curtis se do terénu nehodí a vedle jeho masky i Digglova helma vypadá jako vrchol vkusu. Tobias Church pomalu ztrácí svůj potenciál a už by to chtělo nějakou důstojnou rozlučku. I většina starých známých, jako Lyla, Diggle, Thea nebo Quentin byli spíše upozaděni. Stará sestava týmu byla prostě lepší.
A klady? Flashbacky mají po dlouhé době svou váhu, i když nezapřou že je to už hlavně výplň. Také tím, že se zatím drží relativně při zemi, se pětka zatím vcelku blíží prvním řadám. Hlavně ale musím pochválit postavu Promethea alias Roryho Regana. Ten by v budoucnu měl být hlavním záporákem, v současnosti je ale asi nejlidštější a nejpřirozenější postavou. Jeho motivace jsou logické, kostým vypadá dobře, a vůbec jeho vystupování má daleko od klišé nebo přehrávání. Je to prostě sympaťák a ať už se vydá cestou dobra nebo zla, jeho počínání bude dávat smysl. On je ta největší šance, že se příběh dobře rozehraje.
Ne že by zatím pátá řada byla špatná, ale o výrazném zlepšení oproti té předchozí se taky mluvit nedá (ač je v hodně věcech jiná). Hlavním mínusem asi je, že zbytečně moc prostoru věnuje nezajímavým novým postavám na úkor těch zavedených. V dalších dílech se děj může vydat mnoha směry, zatím to ale vidím takhle. Správně odhadnout se kterými motivy má cenu pracovat a se kterými ne, a pátá řada pořád může být dobrá.

Boo-Boo
11.10.2016 08:09:25
on-line

Spike_1
To čo píšeš znie zaujímavejšie ako celá 3 a 4 séria dohromady, ak sa to takto skutočne vyvrbí, dám si maratón piateho Arrowa.

Spike_1
10.10.2016 23:29:39
on-line

Boo-Boo
Kvůli nám oběma doufám že kvalita půjde jen nahoru Osobně se těším hlavně na to co se nakonec vyklube z Promethea, který byl v komisech pro Green Arrowa docela zásadní postavou. Netuším jak s ním naloží v seriálu, ale pro jistotu SPOILER

spoilerPrometheus se nejdřív vydával za jednoho z Green Arrowových spojenců, ale následně srovnal se zemí skoro celé Star City, zmrzačil Arsenala (v seriálu nejdřív Roy Harper, pak jeho místo zabrala Thea) a zabil Oliverovu dceru (v seriálu má syna). To dovedlo Olivera k tomu že ho bez milosti odpravil, z čehož se poměrně dlouho dostával.Jako inspirace pro pátou sérii to z ní skvěle, ale jak říkám, nevím jak moc si to tvůrci přizpůsobí a jestli použijí jen Prometheovu postavu nebo dojde i k událostem za které je v komiksu zodpovědný, takže nadšení zatím brzdím a taky počkám jak se to vyvrbí. Ra's Al Ghul i Damian Darhk taky skýtali velký potenciál a nakonec zůstal nevyužit, tedy rozhodně ty charaktery měly na víc. Tak uvidíme...

Boo-Boo
10.10.2016 17:47:42
on-line

Spike_1
Tak ja počkám ešte tak do 5-teho dielu a ak budú ohlasy stále takto neutrálne (miestami dokonca opatrne nadšené), idem do toho.

Spike_1
10.10.2016 12:32:01
on-line

Boo-Boo
Diggle si teď dává od týmu chvilkovou pauzu takže zatím buď bez obav, za jeho šatník až se vrátí do akce ale ručit nemůžu

Boo-Boo
10.10.2016 11:41:21
on-line

Spike_1
Nosí Diggle stále tú srandovnú helmu? To by mohlo byť rozhodujúce.

Spike_1
10.10.2016 11:15:13
on-line

Boo-Boo
No asi takhle- já tu čtyřku dal bez větších problémů i když jsem musel uznat že už to není ono, takže na pětku si troufám, protože začátek v některých ohledech vypadá slibně. Pokud už ti ale ta 4. řada připadala nekoukatelná, tak si zatím počkej, jelikož zatím se - po prvním díle - úroveň nijak rapidně nezměnila, to ukáže ž čas...

Boo-Boo
10.10.2016 10:45:15
on-line

Fakt sa mi to ešte oplatí skúšať keď som sa na štvrtú sériu nedokázal ani pozerať?

Spike_1
09.10.2016 16:46:34
on-line

Failarth: Je fakt že těch 23 dílů se někdy zdálo moc, vidět je to hlavně na těch dílech co nerozvíjí hl. zápletku a slouží jako taková výplň, naproti tomu epizody co zápletku rozvíjí patřily v každé řadě Arrowa k těm lepším.
Jinak ten start páté řady vypadá docela nadějně, Tobias Church i Prometheus mají svůj potenciál, osobně se spíš obávám toho náboru nováčků...

BlackAdder: Myslíš?

Failarth
08.10.2016 21:35:32
on-line

...vydržel jsem do skonání Ra'se al Ghula.

Upřímně bych si takovýho Batmana dokázal poslední dobou představit spíš třeba na Netflixu, kde by mohl dostát konečně věrné adaptaci a ne jen otisku různých tvůrců a slátanin z různých (slavných) příběhů.
U Arrowa bylo vždycky to zajímavý právě z netopýřího universa, bylo to vítaná změna a fungovalo to bezvadně (Deathstroke) + dokázal vyprávět něco svého a Amell dokázal se svojí hereckou fyzičkou zaujmout, když mu to choreograf a režisér umožnil.

Tohle nikdy nemělo mít 23 dílů na sérii .

BlackAdder
08.10.2016 16:41:56
on-line

Spike_1: Máš příliš volného času.

Arrowa jsem vydržel asi do druhé řady, jednička mě bavila.

sensej
08.10.2016 10:43:58
on-line

7/10
Tady se velebí 3. řady (která byla dobrá pouze do finále první půlky) a úvod páté řady za 5/10? Ten díl byl super a je vidět, že se tvůrci chtějí vrátit ke kořenům, akce a choreografie byly na vysoké úrovni jako v prvních dvou řadách. Záporák vypadá, že to bude osobnějšího rázu. Všude na netu jsou velmi pozitivní reakce, po té tragédii ve 3. a 4. řadě je tohle jako balzám.

Spike_1
07.10.2016 23:06:38
on-line

Sam.Vimes
Chybou to nenazývej, píšeš sem ve svém volnu a z vlastní dobré vůle takže ses vůči nikomu neprovinil

Spike_1
07.10.2016 23:04:07
on-line

hroubek
Jistě, jen se zapoj
Jistě že TEĎ už je recenze čtvrté řady Arrow promlčené téma, jen mě mrzelo že nebyla napsána onehdá. Že na vše není čas je pochopitelné, ale pokud pravidelně chodím na TV Zone a vidím že o nějákém "mém" seriálu co zrovna sleduju tu recka není, logicky si všimnu a někdy si i (třeba do diskuze) nad tím povzdechnu... Opakuju že to NENÍ mířeno jako kritika ke komukoli. Vlastně přesně naopak, je to spíš podpora - rád čtu zdejší recenze a obzvlášť na to co sám sleduji, takže čím víc článků k čemukoli, tím lépe.

Sam.Vimes
07.10.2016 22:59:31
on-line

Spike
Upřímně řečeno, je to moje chyba. Hrozně dlouho jsem se nemohl dokopat k tomu to dosledovat a napsat a pak už to bylo pozdě...
O nové Supergirl se Supermanem určitě psát budeme a po pár dílech se podíváme i jak to vypadá s novýma řadama Flashe, Legends, Gothamu...

hroubek
07.10.2016 22:12:18
on-line

Spike 1
Pokud se mohu do této debaty zapojit, tak Sam má pravdu v tom, že recenze v tuto chvíli by byla zbytečná. Času je málo, a kvalitních seriálů je hodně a vynechávají se mnohem lepší seriály než je Arrow. To že, u LoT, Flashe recka vyšla je pochopitelné, jelikož šlo o seriály, které měly řady velmi silné. Co se týče Supergirl, tak do_Od seriál nedokoukal a mě nabídl ať si napíši recku, ale jelikož na Supergirl nekoukám, tak jsem jí napsat nemohl. Já na Arrowa koukat budu, totéž platí pro The Flashe a LoT, takže pokud recenze příští rok nevyjde, tak se domluvím s redakcí a sám jí napíši. Seriálů je fakt dost, a není týden aby nevyšel jeden kvalitní seriál nebo nepokračovala rozjetá série.

Spike_1
07.10.2016 21:47:28
on-line

Sam.Vimes
Jo, ovšem že teď už se nebude psát recenze na předchozí sérii, spíš jsem si posteskl a zajímal mě důvod proč nebyla napsána už tehdy, když třeba Flash i Legends of Tomorrow ji dostali (na druhou stranu taková Supergirl zase taky ne...). Každopádně doufám že u těchto nových sezón budou recenze komplet, když už všechny 4 seriály patří pod CW (a to neber jako výtku směrem k Tobě, spíš tichou prosbu celé redakci, jelikož o seriálech co sleduji si na TV Zone rád přečtu a pokud tu chybí recenze na něco co i redakce sleduje, je to pak zbytečná škoda).

Sam.Vimes
07.10.2016 21:05:13
on-line

Spike_1
Samostatná recenze čtvrté řady je teď už pasé, takže aspoň pár slov takto. Navíc spousta výtek k ní logicky platí i pro pátou.

Spike_1
07.10.2016 20:35:28
on-line

Za recenzi 4. řady vydatně supluje tento článek, určitě se z něj o ní dozvíme víc než o úvodu k té páté. To není nutně výtka, ale...nebylo by bývalo lepší to rozdělit než to splácat do jednoho článku? Jedna recenze na úvod 5. série a druhá na tu čtvrtou (mimochodem, tu nikdo nenapsal protože se nikdo nedonutil k tomu jí dokoukat?) ?
Jinak já jsem si za poslední půlrok kromě té čtvrté zopakoval i všechny předchozí série Arrowa, takže - přestože jsem fanda a sledovat budu i dál - ta klesající kvalita tam tak šla znát ještě víc při sledování tímhle tempem. Fakt je že ta 4. řada je už spíš taková záměrně béčková zábava a brát vážně se to už moc nedá, ale já ji dokoukal bez problémů. Darhk a Merlyn jako zlouni bavili, a pokud se zrovna nejednalo o epizodní vatu co nikam nevedla (Cupid) pořád to byla solidní podívaná. Že to nejsilnější seriál vystřílel v první a druhé sérii je fakt, minimálně sledovatelnou a solidní podívanou mi ale přináší stále, takže nelámu hůl. Naivní ale nejsem a v "návrat ke kořenům" nevěřím.
Je pravda že nábor otravných nováčků nebudí hned ze začátku zrovna důvěru (Roy mi bohatě stačil) ale tak uvidíme jak se to vyvrbí. Když se pátá série bude držet trochu při zemi (ne, tentokrát žádná nukleární katastrofa) využívat vhodně charaktery které zbyly (a které umí být zajímavé když (scénáristé) chtějí) střídmě dávkovat prvky z komiksové předlohy a neudělá z toho guláš při prolínání se třemi dalšími seriály, tak (i když to je hodně když a kdyby) pořád věřím že může vzniknout kvalitní podívaná.

Zobrazuji položky 1 – 20 z 22

1 2

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.