Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Spike_1
16.10.2016 18:37:29
on-line

BlackAdder
Já na jednu stranu chápu že chtěli dát dnešním divákům to co George Lucas v r. 1977 těm tehdejším. Ale udělat v podstatě remake a vydávat to za pokračování podle mě určitě není nejlepší řešení kam by se dnes měly Star Wars ubírat (argument že nechtějí kopírovat co v knihách a komiksech vytvořili jiní, chtějí jít vlastní cestou a nemít svázané ruce tím co vytvořili jiní, a následně jen zkopírovat původní film, to fakt neberu). Složit poklonu a udeřit na struny nostalgie jde přeci lépe než vykrást originál a předhodit lidem to samé v novém kabátě. Nebudu vypisovat podrobně archetypy a podobnosti epizod IV a VII jako Luke=Rey, Darth Vader=Kylo Ren, Obi-Wan=Han Solo, Palpatine=Snoke, a vůbec celá zápletka... Možná to lidem stačí a tohle je to co chtějí. Pro mě bude ale rozhodně hodnotnější zážitek a nostalgická připomínka letošní Rogue One. Osmé epizody se v současnosti spíš obávám. Abramsovi se rozhodně citlivěji a lépe podařilo zrestartovat Star Trek, a to říkám jako někdo kdo měl Star Wars vždycky radši.

ji.....pravda
15.10.2016 21:59:57
on-line

Taky si nemyslim, ze Netflix je vselek. Popravde Defendr nejsou prusvih, ale terno take ne.

Pozitkar
15.10.2016 20:51:13
on-line

BlackAdder: Třeba jim jde jen o to vydělat nějaké peníze ;-)

Xxendxx: Já to myslel z hlediska přístupu k tématu. Netflix si zakládá spíše na propracovaném scénáři a nedá na efekty. Tak nějak mi to k tématu, které je postaveno na drahých efektech do té míry, že jde celé natočit před zeleným plátnem, nepřipadá vhodné.

BlackAdder
15.10.2016 18:10:56
on-line

Spike_1: Souhlas, hlavně epizodou VII. Měli si vzít inspiraci z toho, co lidé za ty desítky let vytvořili. Ne, oni musí natočit kopii. Hlavně abysme proboha nebyli originální a vešli se do vkusu všech.

xxendxx
15.10.2016 13:02:09
on-line

pozitkar
tohle potrebuje kabelovku. je uplne jedno, jestli to bude FX, HBO, Showtime nebo Netflix.

ABC se to doufam vyhne obloukem. Nezaslouzi si to, aby se z toho stala dalsi cheesy vymastenost ve sty Agents of Shit

xxendxx
15.10.2016 13:00:07
on-line

koukejte podepisovat

Old republic MMO je sice hroznej nekonzistentni free to play gulas, ale KOTOR je jiný žrádlo. Sem s tím!

do_Od
15.10.2016 12:26:18
on-line

Pozitkar
Netflix dal 120 mega na drama The Get Down zhruba v těchto sférách se pohybuje i HBO, takže na Star Wars by se asi peníze našly.

Spike_1
15.10.2016 12:16:25
on-line

Já bych byl určitě pro. Původní trilogie je samozřejmě nedotknutelná, jako jeden z menšiny miluju i tu prequelovou (neříkejte mi že Epizoda III není skvělá) ale naopak jsem nebyl příliš nadšen ze Síly, co se probouzí. To už mnohem větší naděje vkládám do letošního Rogue One než do pokračování. Nehledě na to že ta Abramsova Epizoda VII anulovala veškeré dosavadní rozšiřování Star Wars universa v podobě knih a komiksů apod. na pouhou fikci, navíc sama o sobě jako náhrada taky nebyla žádné terno... Mnohem radši bych byl kdyby se děj odehrával jen pár let po šestce, postavy by hráli mladší herci a brala se inspirace z toho co do té doby byla právoplatná součást universa, místo toho jsem dostal 'pokračování' které je vlastně jen remake Epizody IV a oblíbené postavy jsou nahrazovány těmi, co si moc obliby u mě zatím nezískaly. Ale nad tím je už pozdě si stěžovat... Animované seriály SW pro mě byly většinou moc infantilní než abych je bral vážně, ale hraný seriál by mohl být to pravé. Když i přes 10 let stará Galactica měla na TV obrazovce víc než solidní vizuál, ať se producenti nevymlouvají že by to bylo finančně až příliš náročné - s dobrým příběhem nemusí každý díl obsahovat přestřelky a bitky ve vesmíru. Pokud se někdo konečně rozhoupe, věřím že bychom dostali skvělý projekt.

Pozitkar
15.10.2016 12:02:10
on-line

StarWars by byly na Netflix moc drahé, to je tak na HBO (prachy) nebo ABC (CGI). Netflixáci by z toho udělali komorní drama, které tomuhle universu zrovna moc nesluší.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.