Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


hroubek
28.11.2016 19:15:54
on-line

S07E05 - Tak tenhle díl mě vůbec nesedl a fakt jsem se dost nudil. Nic výrazného, prostě podprůměrný díl TWD. 5/10

Sweat55
23.11.2016 17:05:32
on-line

Díl super, hlavně Trevor. Doufám že ho nezabijou v mid-season finále.

Spike_1
23.11.2016 13:05:14
on-line

Že se epizoda zdaleka nepřibližuje k nadprůměru? Já bych řekl že tohle je nadprůměr velmi slušný, nejen v rámci série. I já tvrdím že první 4 série jsou nedostižné (pro mě) ale tenhle díl se prostě povedl.
Není nějak extra dějově zásadní ani akční, není tu Negan, a pokračuje se v trendu dílů soustředěných vždy jen na někoho... ale tohle je prostě natočené tak že při sledování tyhle věci ani nenapadnou. S těmi zápornými postavami se dá souhlasit - Negan, jeho pravá ruka i Dwight jsou dosti výrazné persony a jejich přítomnost díly dost oživuje. Radost mám i z Xandera Berkeleyho aka Gregoryho, tenhle nedoceněný mistr vedlejších rolí je znovu přesný jako hodinky. Mezi Carlem a Enid to konečně trochu jiskří (herečka pomalu, ale jistě roste do krásy) a padly i obavy, že když má u sebe Negan Daryla, přijde Carlova dobrovolná 'návštěva' známá z komiksu vniveč. Ve spojení s Ježíšem dost nadějná kombinace.
Kolem a kolem je tento díl jen normální epizoda, ne zlomová jako třeba S07E01, ale na srovnatelné úrovni. Když se holt umí, i na první pohled další vatový díl se může povést a to i bez velkých dějových zvratů. Když si to tak vezmu, jediná epizoda sedmé řady co mě zatím moc neoslovila je ta druhá, tedy zatím je na tom série dobře. Jsme cca ve třetině a zatím jen jeden horší díl, pokud to tak půjde dál a za celou sezónu budeme mít jen tři nudné díly a zbytek povedený jako dosud, vidím to nadějně.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.