Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 21 – 40 z 25

1 2

(=LIFTY=)
07.12.2016 23:07:54
on-line

"Viděno prvních pět epizod, plus devátá."
Tak tady je zbytečné číst dál, stejně jako bylo pro tebe zbytečné sledovat ty čtyři díly... Tady se přece hodnotí celek. Přitom ty nejvíc epické momenty (díl sedmý a závěrečný) si vůbec neviděla.

U mě vládne dá se říct spokojenost, ale chybělo tomu něco, co jsem měl u Pustiny - krom druhého a závěrečného dílu jsem neměl nějak velkou tendenci si hned po premiéře pouštět nový díl. A tak se mi stalo, že byl venku třeba už šestý, ale já byl teprve u třetího...
Opakem budiž taková Pustina, kde se na každý nový díl klepu jak na smilování...

Hairy_Ass
07.12.2016 22:49:23
on-line

Že prostředek řady bývá slabší, to je u seriálů tak nějak zvykem. Naštěstí to konec zachraňuje po všech stránkách. Motivace MiB mě trochu zklamala, ale nakonec dostal, co chtěl, tak se uvidí. Není to dokonalý seriál a některé postavy - především ten technik=zrzoun - mě lezly krkem, ale jinak rozhodně nadšení a očekávání dalších příběhů (z Japonska?).

Integra
07.12.2016 22:34:53
on-line

Musím se připojit spíš do maličkého tábora brblajících diváků. Viděno prvních pět epizod, plus devátá.

Je vidět, že propracovaná reklama, zvučná jména a krásný obal stačí. Však on si divák tu hloubku na fórech domyslí a tvůrci tomu budou jen znalecky přikyvovat. Tedy v tomto vidím ten rozdíl v dnešní internetové době, kdy se klidně může kašlat na poctivé vypravěčství a bytelné charaktery, však lidi si tu logičnost nějak vyargumentují vždycky a my jim to alibisticky posvětíme.

Mimochodem, jak se vysvětlila absence logiky u těch dvou frajerů v igelitových zástěrách? Jak je možné, že myšlení postav se změní na lusknutí prstu, i když motivace značně pokulhává? Například back story Muže v černém...to jako vážně? Méně opájení kulisami a chození tam a zpět, více prostoru pro vyprávění a hned bychom byli jinde. Hopkins mi celou dobu přišel studený jak psí čumák, možná záměr? Spíše bylo třeba záběry na hromady náhodných mrtvol tu a tam vyvážit nějakým moudrým vysvětlením, které by tomu dodalo hloubku.

Musím říct, že mě zklamalo, že se tolik prostoru věnovalo předem naprojektovaným linkám v parku, které mě upřímně naprosto vůbec nezajímaly, proč taky? Tu tam tam nějaký ten záběr či věta zapadne do konečné megaskládačky, kvůli tomu ale nemusím projít každou uličku parku.

Nejsem fanda Djawadiho, soundtrack jsem krom "Paint it Black" téměř nepostřehla a slaboučké intro s ještě slabším hudebním doprovodem vyšumělo ještě dříve. Mnohem více než zneklidňující piáno mě letos dostalo retro ze Stranger Things, takhle se totiž brnká na emoce a na nervy s pořádnou dávkou té správné nostalgie.

Falwic
07.12.2016 21:54:52
on-line

Také jsem začínal na seriálu Lost, který opravdu nutil k rozvíjení a čtení teorií. Také jsem teorie četl a rozvíjel. U Westworldu se tento efekt u mě nedostavil. Nějaká další řada bude možná z prostředí Japonska v době samurajů. Hopkins výborný. Další řadě dám šanci ze zvědavosti, jak se bude děj vyvíjet.

mimomisu
07.12.2016 21:44:40
on-line

Ja Maeve a vedatory proste prejit nemuzu, ani kdybych chtel (admini pristup nemuze mit ani jeden z nich, pokud by ho nedostali primo od sefa nenapadne...) Kdyz si tomu pripoctu zbytecne dlouhou expozici, ktera hrala jen na to, ze ten svet je dost fascinujici, aby udrzel pozornost (coz je, ale stejne). Tak tomu nemuzu dat vic, nez 7/10 a to hlavne za filmarskou kvalitu a herecke vykony. Pribehove to kulha pro me az trochu moc. Ale druhou radu samozrejme dam, to zase jo

Zobrazuji položky 21 – 40 z 25

1 2

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.