Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Failarth
23.12.2016 23:46:54
on-line

...už už jsem začínal lámat hůl, pak díl ala Christine , Ted Raimi a od doby co se tam objevila ta ,,vokurka s drápem" to začalo být ono, u dílů v chatě (ten první) už jsem měl opět regulerní výtlem ,inspirace Army of darkness a Evil Dead 2 všude možně !

Palec nahoru za dvě povedený bitky na konci, za ultimátní Kelly a Pabla a samozřejmě za Campbella, který se pořád neomrzel a fakt si to hrozně dává.

Asi nebudu první ani poslední kdo si stěžuje, ale trikové oddělení by si mělo nas.at na ruce a pak začít od píky , tj.modelovat, stopmotion atd. Tohleto animační bastlení do xxx rozpočtu ať si strčí dop.dele .

Raimiho trademark (v pilotu ho sem tam bylo) jako hrátky s kamerou a zvuky by se tu taky mohli vyskytovat, k sérii to patří jako cokoliv jiného.

Za to ze scénami kdy hrdinům nelze závidět (márnice fakt přes čáru,Kelly moč,babča mlíko) se fakt nešetřilo.
Celkově nálož gore efektů je asi za jakoukoliv konkurencí (včetně Walking dead).

Stále platí :
Kelly: That is horrible...and also awesome.
Ash: Which is everything that I do!

8/10

(=LIFTY=)
23.12.2016 18:51:06
on-line

Pro mě to byl krásný večerníček a těším se na další řadu. Nejlepší seriál, kde může člověk vypnout hlavu a jen se bavit.

Spike_1
23.12.2016 17:11:18
on-line

Souhlas. Možná by to chtělo trochu delší prodlevy aby se mohly načerpat pořádně nápady. Původní trilogie byla skvělá mimojiné proto, že žádný díl nebyl uspěchaný nebo vynucený a bylo vidět že je dělán s láskou. Seriál také, o tom žádná, ale určený počet dílů někdy vyprodukuje i ty trošku 'nucenější' díly. Ale nechápejte špatně, nekritizuju a neremcám - jsem hrozně rád že seriálové pokračování existuje.

hroubek
23.12.2016 14:49:33
on-line

Pěkně napsaná recka. A celkově s ní souhlasím, jen mě mrzelo, že pár epizod bylo trochu vyplňujících a sloužili jen k tomu, aby Ash mohl hláškovat a něco rozřezat. PS: Scéna z marnice je dobrý hardcore, co se týče nechutnosti. 7/10

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.