Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


BlackAdder
03.02.2017 15:37:28
on-line

Jsem rád, že žijeme v době internetu a ty extra nudný pasáže, kterých tenhle seriál obsahuje dost, můžu přeskočit a vybírat si opravdu jen to, co mě baví. V tomhle světle je pak ten seriál výbornej. :) Na pátou řadu se samozřejmě těším, a hlavně na Jonathana Rhys Meyerse, ten chlap má charisma jak kráva. Ale že je neprávem opomíjen? Za to si může sám spolu s jeho závislostí na alkoholu.

Arbiter
03.02.2017 14:48:48
on-line

Mě to baví, ten Alex Høgh Andersen hrající Ivara (nebo jak se to skloňuje) byl imo stejná castingová trefa jako předtím Fimmel, při troše představivosti je mu i podobnej (možná za to můžou oči). Pokud se nepletu tak už se dostali příběhem hodně blízko k The Last Kingdom. Tady to rozdělení řad mě taky celkem vyhovuje.

spoock
03.02.2017 09:13:46
on-line

Z Vikingů mám jako vždy smíšené pocity, ale ty závěry sérií dokážou nakopnout, bohužel v téhle sérii ten závěr až tak moc nezvládli. Na další sérii jsem zvědav, celkem jsem rád, že původní postavy jsou v ústraní nebo mrtvé, protože je scénáristi dost zmrzačili.
Někdy nechápu co se těm scénáristům honí hlavou, ale není to vtipné. Naštěstí je čtvrtá řada i přes svou natahovanost lepší, než strašně udindaná 3. řada, která měla skvělou bitvu na závěr.
Stejně mi příjdou nejlepší 1.ř a 2.ř,

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.