Strana 3 z 4

1 2 3 4

Dočkáme se známých tváří

Kromě čtveřice hlavních postav pak samozřejmě dorazí i kupa těch vedlejších, které už ale dobře známe ze všech předchozích sérií. Budou mezi nimi například Stick (Scott Glenn), Karen (Deborah Ann Woll), Foggy (Elden Henson), Elektra (Elodie Yung), Misty Knight (Simone Missick), Jeri (Carrie-Anne Moss), Claire (Rosario Dawson) a Trish (Rachael Taylor). A menšího camea by se pak měl dočkat také Punisher (Jon Bernthal).

Sigourney Fuc*ing Weaver jako záporák
Nikdy jsem nebyl na Comic-Conu a pokud budu se svými financemi zacházet dál jako doteď, tak se na něj asi ani nikdy nepodívám, kdybych si ale měl vybrat jeden moment, který bych opravdu chtěl zažít, pak by to bylo představení Sigourney Weaver jako hlavní záporačky pro nadcházející Defenders. Ono závěrěčné skandování výrazu „Holy shit!“ tak nějak mluví za vše.

Mimochodem, o Alexandře (kterou Sigourney hraje) se spekuluje, že by mohlo jít o záporačku zvanou Viper, která se váže na klan The Hand a v komiksech už se střetla jak s Daredevilem, tak s Iron Fistem. Jsou to ale zatím pouhé spekulace. 

Strana 3 z 4

1 2 3 4