Noah Hawley je momentálně jedním z nejvytíženějších lidí na seriálovém poli. Nedávno se mu rozjela komiksová novinka Legion, teď konečně vyšlo nové info k vysoce očekávané třetí sérii Farga a do toho mu přistála na stole režie filmového scífka Pale Blue Dot s Reese Witherspoon v hlavní roli. Chlapec má tak o zábavu jistě postaráno, my se teď ale vrátíme k tomu Fargu, protože to nás přece jen zajímá asi nejvíc.

Třetí řada dorazí už 19. dubna, což je super zpráva. Brzo tedy jistě vyleze i nějaký ten trailer, každopádně to není všechno, co nám teď prozradil. Děj se bude odehrávat v roce 2010 a hlavními postavami budou bráchové - dvojčata Emmit a Ray (Ewan McGregor ve dvojroli). Emmit je král parkovacího businessu v Minnesotě a Ray žije v jeho stínu, má ubohou práci (hlídá lidi v podmínce), nebezpečnou holku (Mary Elizabeth Winstead) a temné myšlenky. Za to všechno pak viní právě svého bráchu, takže si asi dokážete představit, kam to bude směřovat.

Každopádně na straně zákona budeme sledovat jistou Glorii Burgle (Carrie Coon z Pozůstalých), rozvedenou matku a šéfku místní policie, která se bude snažit srovnat s novou realitou kolem ní. Poslední eso pak představuje jistý V. M. Vargas (David Thewlis), samotář a kapitalista, který má za úkol donutit Emmita, aby začal podnikat spolu s Vargasovými šéfy. A to za každou cenu. Zní to každopádně všechno skvěle a obsazení vedlejších rolí je taky boží, takže už se nemůžeme dočkat, ať to dorazí. Co vy?