Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Spike_1
17.04.2017 20:55:07
on-line

Update
Určitě to nepíšu poprvé (a nejspíš ani naposled) ale opět se mi potvrdilo že skouknout TWD najednou rapidně zvýší prožitek než sledovat je díl po díle. Celkový dojem ze sedmičky mám teď určitě lepší, ale vše co jsem napsal prve platí a na 6/10 zůstávám, i když teď už je to silnější šestka. Jo, pořád se to táhne, ale když může člověk hned skočit na další díl, vadí to o něco míň a je dokoukáno raz dva. Ty zápory tam samozřejmě pořád jsou a pořád platí, ale jako celek je to prostě zábavnější (protože jednotlivé díly - některé - jsou fakt dost o ničem) ale tak to platí u všech seriálů (skoro). Kdybych to hrál na procenta. tak 65%. Jestli týden co týden nadávat jak je ten díl zas o ničem a pak zase a zase nebo to vidět celé za pár dní, je to prostě rozdíl. Pro mě dobrá rada do budoucna a určitě si to takhle budu u seriálů opakovat dál. Hodnocení to sice příliš nezmění, ale za sebe můžu říct že takhle si to užiju o dost víc.

Snek
12.04.2017 14:06:53
on-line

Souhlasím s tebou Arbitere. Byl jsem pár týdnů služebně v USA a člověk se až diví, co je u nich OK a co ne. Např. obyčejný Playboy by v černé folii a průhledná byla pouze část s názvem časopisu. Pokud jste se dívali na film, který běžel již po 22 hod. i na holém zadku, který šel z dálky sotva vidět, byla černá kostka. Dokonce byl i pořad, kdy modelky Playboye měly fotoshoot a v tomto pořadu jste jim vlastně viděli jen hlavu:-) Všude byly kostičky.Člověk se na to vlastně díval jen proto, že to bylo zajímavě z hlediska jejich mentality. Člověk měl pak doma o čem povídat. Pro mě osobně je nahota přirozenější, než vraždění a různé násilí. Pro Američany asi ne. Tohle je příklad i youtube. Prakticky cokoliv tam můžete sledovat, až na nahotu. Takže vraždy, nejrůznější drastické nehody, jako i vulgarismy nejsou problém. Dejte tam ale holé ňadro:-)

Arbiter
11.04.2017 09:42:21
on-line

Souhlasím s tím, že komiksovej Negan je větší badass, při vší úctě k Morganově skvělýmu výkonu. Pořád mě ale hlava nebere tu mentalitu amíků, kdy sekání končetin, vytrhávání střev z břicha a roz*ebání něčí hlavy baseballkou je OK, ale říct i kdyby jen párkrát za epizodu fuck je tabu.

Spike_1
11.04.2017 07:53:26
on-line

Snek
Pod to se ti můžu klidně podepsat, neboť všechno co jsi napsal naprosto přesně vystihuje i moje pocity

Snek
10.04.2017 12:36:42
on-line

Vesměs s většinou napsaného se dá souhlasit. Na druhou stranu jsem ale od Negana čekal víc. Ta postava děsila asi jen polovinu série a zbytek byl nudný pohled na culícího se záporáka. Po Vánoční pauze to šlo ještě níž a přitom tvůrci slibovali razantní rozjezd. Jsem velký fanda seriálu, ale tohle opravdu zamrzí. Na rozdíl od většiny mě právě 2. série nakopla mezi TOP fandy. Z té jsem byl opravdu u vytržení a nic asi dlouho nepřekoná tyto pocity. Bohužel se sedmou sérií jsem se dostal do stádia, kdy mi začíná být pomalu jedno, co se které postavě stane, nebo zda zemře. Se Sashou to měla být asi srdcervoucí dojemná epizoda, ale mě bylo úplně jedno, jak dopadne. Navíc vše bylo tak čitelné, že jsem se ničemu nedivil. A to nemluvím a dalších dílech, a chování hrdinů, kdy bylo předem jasné, co se stane. Někteří mi to promiňte, ale v této sérii se postavy chovají jako idioti - naprosto nepřirozeně. Dělají nelogická rozhodnutí. Nejhorší díl byl Rickův s Michonne, kdy hledali zbraně. Co to jako na těch kolotočích mělo být? A dále, naši hrdinové jsou tolik zkušení zabijáci nemrtvých, že když se k nim blíží tři kousky, hrozně to řeší, přitom to musí být rutina v podobě tří ran do hlavy – nechápu. Výsledkem se stává panika, v lepším případě uklouznutí, chodec upadne a náš hrdina se snaží jeho hlavičku nějak odsunout od té své. A nebo se díváme jedním směrem a z druhé strany nás neslyšně napadne další potvora. No škoda… Zlaté první 4 série. 1. rozjezdová, 2. pro mě naprosto suprová na farmě, 3. vězení + guvernér (zatím suverénně nejlepší záporák) a za 4. cesta do Terminusu (fajn být zase na cestách). Možná ještě začátek 5. stál za něco a potom konec. Každopádně věrný zůstanu a snad budu mít při dívání opět takový pocit, aby sledovaná epizoda ještě neskončila…

Sweat55
09.04.2017 18:31:37
on-line

Scénárista: Tak zimní sérii by sme chtěli? Ne ne. Tady máte nějakou postavu zavřenou v komoře a v hlavě se jí honí flashbacky.....FLASHBACKY! A né jednu, ale rovnou tři! epizody strávíme zavření v komoře. Muhehehehe

S pozdravem
Scénárista TWD
Bahamy

PS: Ale proč si stěžuju, stejně na to budu dál dívat

davidb
08.04.2017 15:44:03
on-line

takže "The Walking Bored"?

hroubek
08.04.2017 12:11:55
on-line

Pár dílu fajn, pár průměrných a pak standardní výplň. Díky bohu za Negana jinak by se na to nedalo koukat. 5-6/10

deiwi
07.04.2017 20:53:36
on-line

S hodnocením víceméně souhlasím, koukám už taky ze setrvačnosti. Nicméně zima v Atlantě? Možná by neškodilo nejdřív otevřít atlas světa

dashiva
07.04.2017 18:10:54
on-line

hm, bolo by fajn, keby to niekto (najlepšie samotní autori) zostrihal tak o tretinu/polovicu stopáže.
vynechať väčšinu hlušiny a nikam idúcich dejových línií.. a potom by ma to možno začalo znovu zaujímať.
takto keď si predstavím, že keby som si chcel dať maratón, tak by mi to zobralo cca 70 hodin v čistom, a to ešte stále sme len cca v polke...

Spike_1
07.04.2017 15:04:15
on-line

6/10
Určitě jsem to už několikrát napsal, ale napíšu to znova - souhlas s tím že upadat to začalo cca od té páté série. Vždycky budu zastánce té tolik hejtované série druhé, skvostné třetí a neshodnu se s kýmkoli kdo bude pomlouvat čtvrtou. Do sedmičky jsem vkládal naděje hlavně kvůli po dlouhé době výraznému padouchovi, ale bohužel - když byl Negan na scéně bylo to super, ale na celkovou kvalitu sezóny jeho postava moc vliv neměla. Pár super dílů by se našlo, ale tak už je to u každé řady. Nepřijde mi to horší než předchozí dvě série, ale ani lepší. Negan byl eso které to mohlo změnit, osmičku si ujít nenechám ale příslib na zlepšení v příběhu už moc nevidím. To by se scénáristi museli pochlapit, dát si maraton komiksové série od Kirkmana a něco třeba pochytit a odkoukat. Ono je z čeho brát, čím se inspirovat, co vymýšlet i čím překvapovat, jde to a pořád, jen mám pocit že se do toho nikomu moc nechce. A to je prostě škoda a promarněná příležitost.

okkac
07.04.2017 14:12:04
on-line

Taky se divam jeste ze setrvacnosti, ale stve mne to cim dal vice.

Jinak co mne stve dost je, ze s maskama si vyhraji, ale CGI efekty jsou tam priserne, hlavne dodelavana pozadi a vrchol je, ze ani nepouzivaji slepe naboje a jen airsoftove pusky, ze kterych delaji ze strili a muzzle flare a zvuk se dodela v postprodukci, ale totalne kaslou na recoil a z tech zbrani jako sampolau ani nevypadavaji prazdne nabojnice, coz je uz opravdu smesne. freddiew a jeho akcni youtube filmecky to meli na mnohem vyssi urovni.

Arbiter
07.04.2017 11:37:29
on-line

Při pohledu na komisky a hry od Telltale, kde v obou médiích je jasně vidět, že ten namět ještě není úplně vytěženej a pořád v něm jdou vyprávět zajímavý příběhy a tvořit zajímavý postavy, je mi ze seriálu hodně smutno. Hraje si to na Game of Thrones, ale scénáristy a produkční kvality to má na úrovni většiny tvorby SyFy. Hrozný dialogy, mizerná akce, otravný postavy a o zombíky už vůbec nejde. Dvě fajn epizody za řadu je hodně blbá bilance. Píšu to snad pod každým druhým recapem, ale pokud se sezóny nezkrátí (za předpokladu, že ten posun příběhu v rámci ní bude přinejmenším stejnej jako dosud), tak to bude dál odpad.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.