Strana 5 z 5

1 2 3 4 5

Louis C.K. (2017)

Masakr. Absolutní masakr. Když vás do kolen pošle hned první věta, je to znamení toho, že někdo odvedl svou práci velice dobře. Louis C.K. se po krátké pauze vrací se svým novým komediálním speciálem na Netflixu a OMG, tohle zkrátka musíte vidět!

Potraty jsou jenom začátek. Následující hodina kecání o všem a o ničem vás rozbrečí tolikrát, že jsem v půlce ztratil přehled a kdo tohoto pána zná, určitě mi teď dá za pravdu, že většina jeho génia vychází nikoliv ze psaní, ale až následného přednesu. Jakmile totiž Louis začne fyzicky simulovat penis rolující se z předkožky, je konec. Game over, man.

Mohl bych vám tady teď vypsat desítky fantastických hlášek, byla by to ale hrozná škoda, protože v jeho podání jsou jednoduše tisíckrát lepší a kdyby to bylo úplně na mě, nejradši bych tuhle část smazal a poslal vás se na jeho speciál podívat bez mého hypování, protože překvapení a šok byl z části dalším důvodem, proč jsem se tolik bavil. Každopádně tohle se opravdu povedlo (a že jsem podobných výstupů už viděl celkem dost), moje myšlenka na závěr je tudíž jediná. Jen ať se o tenhle žánr všichni poperou, na konci vždycky vyhraje především divák. A jestli mě letos čeká podobných výhěr ještě několik, tak sem s nima!

Strana 5 z 5

1 2 3 4 5