Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Hartigan911111
29.06.2017 10:30:37
on-line

do not piss of those bitches in airports

hroubek
04.05.2017 22:18:00
on-line

Už to budou asi dva roky co jsem knihu četl a byl jsem z ní hodně nadšený. O to více mě mrzí, že mě úvodní díl zklamal. To, že se tam citují doslovné pasáže(nepamatuji si to, ale znovu jsem otevřel knihu) by mě nevadilo. Spíše mě mrzí jakým způsobem se zatím děje. Je to až moc roztěkané a místy mě to přišlo, že až moc přehrávají a tlačí na pilu. Co mě ale nejvíce zklamalo byl vizuál plný zpomalovaček a digitální krve. U Ashe a Spartaca to beru. Tady jsem si myslel, že se více bude sázet na atmosféru a na klidných záběrech, které budou hutné a bude se na nich stavit. Je to první díl a osobně si myslím, že s dalšími díly to bude lepší. 7/10

Ex-SOLDIER
02.05.2017 18:13:07
on-line

Do not piss off those bitches in airports...

Ještě někdo si vybavil tu kauzu United? Se to krásně sešlo.

leavit
02.05.2017 08:52:21
on-line

V podstatě se zdejším zhodnocením souhlasím. Tu rozkouskovanost tam taky vidím a nejen kvůli odbočkám, ale také v samotné hlavní lince, kdy se střídají až moc dlouhé, byť dobře zvládnuté, pasáže dialogů a následně hutné, „bezeslovně-umělecké“ záběry, prostě Fuller. Pravda, přeplácané a přezpomalované to taky někdy je, ale pořád mnohem lepší než Snyderův digitální D/doomsday. Nicméně atmosféru knihy to podle mě trefilo dobře co si pamatuju, četla jsem to asi před rokem. Charizmaticky uvěřitelné postavy jsem si taky užila. A nápad s Technical Boy se mi vyloženě líbí. Kdy v knize byl při těle a měl pupínky, jako tehdejší velká a rozvíjející se technika (třeba počítače), ale tady je hubený, uhlazený a „chytře“ arogantní.

PetrM
02.05.2017 07:39:50
on-line

Čekal jsem na to s nadšením už kvůli ultimátnímu Ianu McShaneovi a kvalitní předloze (i když Nikdykde je pro mě ještě o něco lepší). A pilot moc nenadchl - pro fandy Fullera byly některé scény a barevné ladění jenom další díl Hannibala, pro fandy knížky se to jevilo celkem roztříštěně (Bilquist) a bojím se, že pro nováčky to prostě neplní tu základní funkci pilotu - nalákat na další díly. Třeba pilot Westworldu, kteří někteří kritizovali, byl pořád proti tomuhle veledílo.
To zkrácení o dvě epizody mělo seriálu prospět a čekal jsem, že jako producent si Gaiman ty scénáře pohlídá, ale asi do toho kecalo moc lidí najednou, protože pro Starz je to velký projekt. Tak snad to nedopadne tak špatně jako Preacher.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.