Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 21 – 40 z 25

1 2

IZFNP
07.08.2017 18:11:25
on-line

Mňa to bavilo celé, tréning s Brienne či "Chaos is a ladder" moment ma prikovali ku gauču už pred božskou záverečnou tretinkou.

Hairy_Ass
07.08.2017 14:55:51
on-line

do_Od
Njn, holt to je daň za to, že jsme ještě před seriálem četl Píseň ledu a ohně. Jinak mě ta shledání nepřipadají zatím emotivní ani za mák, snad jen setkání Jona s Tyrionem (kdy z nich udělali bros možná až příliš, když se viděli jen chvíli před kdovíjakou dobou) mělo nějaký náboj. Bran je stále mimozemštan a jen ta Arya to teď na Zimohradu trochu zachraňuje.

Ironhead
07.08.2017 14:40:07
on-line

Jenze pro mne osobne tohle moc emotivni vypraveni prave neni... dialogy proste oproti prvnim seriim dost drhnou a je znat, ze to vymysli a pise nekdo jiny...

A k te stredoveke tahove strategii... prave tim bylo GoT nazacaktu tak uzasny, ze ten svet logicky, demografikcy, logsticky i politicky fungoval temer bez chybicky a byl to v podstate takovy alternativni stredovek (inspirace Anglii, Francii, Valkou ruzi zcela zjevna) s urcitymi fantasy prvky. Nikdo snad nikdy u tohohle netouzil po nejake dalsi Narnii, kde budou deti zachranovat svet

do_Od
07.08.2017 13:01:06
on-line

Mám pocit, že tu Hairy_Ass a další malá skupinka lidí přestává uvažovat o tom seriálu ve formě fantasy, a začínají ho analyzovat jako nějakou středověkou tahovou strategii. Viz. pohyby armád apod.

Imho se tím připravujete o daleko důležitější hodnoty, které ten seriál nabízí. Teleportující Euron je daleko menší problém, resp. vada na kráse, když vás pohltí každičký dialog a vražedné tempo. Chápu, že si někdo nemůže pomoct a přes určité věci vlak nejede, nicméně zrovna v GoT je to hrozná škoda, protože přes veškerý logistický problémy je to především neskutečně emotivní vyprávění. Obzvlášť v téhle sérii, kde je to jedno velký shledání za druhým.

Ale to jsou jen mé dva centíky, klidně pokračujte v rozebírání teritorií.

Hairy_Ass
07.08.2017 12:33:35
on-line

Tak snad nás to nejlepší teprve čeká. Závěrečná bitva byla hodně dobrá, i když mi přišlo divný, že si Daenerys může nepozorovaně napadat cizí armády hluboko v jejich teritoriu. Hlavně by teď asi bylo nanejvýš hloupé se zase stahovat na Dračí kámen. Zbytek epizody nenadchnul ani neurazil. Ze setkání Starčat jsem spíš zklamanej. Hlavně Bran je už druhou episodu na Zimohradu a zatím jsme neviděli žádnou reakci severské šlechty. To je prostě divné.

Zobrazuji položky 21 – 40 z 25

1 2

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.