Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


mimomisu
16.09.2017 19:02:33
on-line

Taky diky za tip, jsem skoro u konce prvni serie a, ac jsem si to moc neumel predstavit po precteni rercenze, ty skoky mezi zanry fakt funguji. Kazdej dil trochu jinak a kazdej zabavnej.

Ajvngou
05.09.2017 19:11:44
on-line

Dík za tip. Zahron: lol!

BlackAdder
05.09.2017 17:22:33
on-line

Skvěle napsaný. Jdu na to.

zahron
05.09.2017 17:13:27
on-line

Jestli si pustím pilot a bude:

nabušenej. Stane se v něm víc věcí než za celej seriál a když to klapne, jste namotaný. A hlavní hrdina, ten známej herec z tamtoho filmu, jaksetojenjmenovalo, je tam fakt strašně drsnej. Což vás bere.
Ve dvojce se hodně mluví. Hlavní hrdina je furt hodně drsnej, ale na konci se to trochu táhne. Líbí se vám ale znělka, tak si hned pustíte trojku. A pak ještě znělku na YouTube.
Třetí až sedmej díl je jak přes kopírák. Pár dramadialogů, jen kosmetický dějový posuny a po pátým dílu přesně víte, jak bude vypadat šestka i sedmička. Hlavní hrdina už vám tak drsnej nepřijde. Víte totiž, kam chodí prát obleky, jaký problémy měl s mámou a kdo ho srazil na kole, když byl ještě kluk.
Osmej a devátej to rozjedou. Dost se v nich střílí, někdo důležitej zahučí a vy se v nich zpravidla dozvíte pointu. A velikost rozpočtu.
No a desítka to završí. Už se v ní většinou neřeší nic zvláštního, ale je potřeba mít scénu, kde se hlavní hrdina dívá u moře do dálky a vede hlubokej vnitřní monolog. A samo prostor pro druhou řadu, to kdyby se náhodou dívalo hodně lidí.

tak se pěkně naseru

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.