Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


speedy.mail
22.11.2017 18:34:41
on-line

V porovnání s první řadou je to hodně slabej začátek... dojedu to, ale těšení na další díly se nedostavuje

ReptilianJoe
05.11.2017 14:29:47
on-line

Obavy ohledně 008
Upřímně doufám, doufám, doufám, že z Kali aka 008 neudělají protagonistku. Zatím mám pocit, že tvůrci sami nepochopili, že z ní udělali manipulativní svini. Je jasné, že věci, které dělá zdaleka nejsou svaté, ale ta epizoda to prezentuje jako jakési "greater good". Tak jen doufám, že v budoucích sériích se El dokáže od oné manipulace odtrhnout a pochopí, že 008 je stejně velký záporák,

spoilerjako ti lidé,
které zabíjí.

Hairy_Ass
03.11.2017 17:08:45
on-line

Druhé sérii neprospělo, že jí sice narostlo množství dějových linií, ale většina těch nových nevedla nikam. Navíc El je tak trochu OP, teďka. V první řadě byla po svých kouscích alespoň vyčerpaná. Teď likviduje potvory jako na běžícím páse. Jsem zvědav jak se s tímhle popasují ve třetí řadě. Celkově bych to taky viděl na 8/10. Herecké výkony i technická stránka super, jen dějově to trochu ochablo.

spoock
03.11.2017 09:16:56
on-line

Pro mě o něco horší, ale i tak seriálový nadprůměr. Na první sezónu to nemělo, ale necítím se nějak ochuzen. Odbočka v sedmém dílu byla divně naroubovaná, předpokládám, že tuhle partičku nevidíme naposled, pokud ano, byl to výstřel do prázdna. Celkem bych rád viděl schopnosti osmičky v dalších sériích, ale bez té party.

Godlike
03.11.2017 00:40:36
on-line

8/10
Naprosto odpovídající hodnocení vzhledem k první řadě (10/10). Myslím, že jedničku skoro ani nešlo napodobit nebo dohnat. Tady tomu chybí víc. Trochu se vytratilo kouzlo, je to trochu roztříštěné a nedotažené, sedmej díl je imho nejhorší díl obou řad dohromady (a možná nejhorší díl, co jsem letos viděl vůbec), ale základy pořád dobře fungujou, obsazení pořád skvělý.

hroubek
02.11.2017 18:16:51
on-line

Za mě obrovská spokojenost. Zatím nejlepší seriál, který jsem letos viděl. Na mě fungovalo všechno od humoru, vývoje postav, nové postavy a hlavně emoce v posledních dvou dílech. Výborná práce, takže kdy jindy napálit pomyslných 10/10, když ne teď(Mindhunter jsem ještě neviděl). Jediným zádrhelem byla sedmá epizoda, která mě tolik nesedla, nicméně dobře rozšiřovala svět.

Everyday-Guy
01.11.2017 16:39:35
on-line

Za mě celkem zklamání, ale za to si asi můžu zčásti sám, po tom celoročním čekání jsem byl neskutečně nahypovanej a tahle série asi prostě nemohla mým očekáváním dostát.
Jakožto fanoušek spíš tý mysteriozní linky, ohledně pokusů v laboratoři a zmizení Willa, kdy mě vlastně část s Upside-down zase tolik neoslovila, jsem asi týhle sérii nešel úplně naproti. Přišlo mi, že většina nově představených postav, krom Boba, neměla vůbec co říct. Max se tady ukázala snad jen proto, aby vyvolala konflikt ve skupině, který se stejně za deset sekund vyřešil,

spoilera dala El důvod zmizet.


Obávaná sedmá episoda byla podle mě naprosto hrozná. Směšný karikatury postav, který se vyžívají v mučení lidí, ale jsou to vlastně klaďasové? Nebo se autoři snažili vytvořit živnou půdu pro padouchy do třetí série? Protože další sezóna, kdy se do Hawkinsu přikrade nezkrotitelné zlo

spoilerjak naznačovala závěrečná scéna

to snad ne.
Kdyby byla celá sezóna o pár dílů kratší, vůbec bych se nezlobil. A nepřišlo vám, že El byla tuhle sezónu hrozně nevyužitá? Chyběli mi tu ty wow scény, kterých byla v první sezóně hromada. Doteď mě mrazí, když si vzpomenu na cyklistickej úprk ala E.T., kdy El prohodí dodávku vzduchem. Tady nic.
Meh. Ale Steve byl super. (narozdíl od Nancy, jejíž linka kdyby se ze seriálu vyškrtla, nejspíš by se nikdo nezlobil)
6/10

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.