Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Memphis
10.01.2018 07:25:00
on-line

Se Star Trekem úplně nesouhlasím, zase tak zlý to nebylo, ale nečekal jsem zázraky. Paradoxně ta sci- část mě na něm štvala asi nejvíc. Fakt budu muset dohnat The Orville.

Jinak jsem loni skoro nic neviděl, takže žádný velký zklamání se nedostavilo.

calimero
09.01.2018 21:03:28
on-line

star trek ide hore. posledny diel s alternativnym vesmirom super, snad to pekne rozvinu ... orville je ozaj taky viac "trekovsky" pre mna zatial sklamanie knightfall od toho som cakal novych vikingov a inhumans to bohuzial s takymi hercami takto posrat tak to je fakt umenie, vyuzit to skoncit serial a hlavne postavy pekne do Zaklinaca a mame Geralda, Triss aj Dandaliona :)

hroubek
09.01.2018 18:04:54
on-line

Největší zklamaní pro mě rozhodně byl Iron Fist, Američtí bohové a hlavně sedmá řada American Horror Story. IF protože byl natahovaný až hanba a hlavně hlavní hrdina se choval jako blb. Bohové mě zklamali svým přepáleným vizuálem a taky velkými odbočky od knihy. AHS přišlo s nezajímavým příběhem s nesympatickými postavy a s neuvěřitelnou sebezahleděností. Mírné zklamání z Defenders, jednoho dílu Sherlocka.

ReptilianJoe
09.01.2018 12:29:14
on-line

Monotónní nuda Star Treku či směšně přeplácaný nový Sherlock jsou pro mě největší prohřešky celého roku, neboť si upřímně myslím že Fullerova fantasmagorie je pro Americké Bohy jak stvořená a od Netflixovských komiksových hloupostí nic vyjmečného ani očekávat schopen nejsem.
Orville je rozhodně naprosto prázdná záležitost. Také čtvrtý Black Mirror je bez debaty nejslabší že všech sérií.

spoock
08.01.2018 19:47:06
on-line

Discovery nakonec svojim pomalejsim tempem spis potesil, ale Orville ho prebiji, byt humor je zde obcas zbytecne nepatricny.
Rada nestastnych prihod z mrho pohledu tady nema co delat, jede se podle knížek a funguje to na výbornou

Pozitkar
08.01.2018 18:47:02
on-line

Star Trek Discovery
S prvním místem souhlasím, ale ne s důvodem. Epizodní děj byl vždy základem Star Treku. Jen je v něm trochu moc multikulturalismu na to, aby ho vstřebali původní fanoušci (stárneme) a moc sci-fi, aby to bavilo sluníčka

S Iron Fistem a Defenders souhlasím, Iron Fist byla spíše taková výplňovka a Defenders tuctový konec místo bouřlivého finále.

Inhumans byli chvílemi směšní a American Gods (nečetl jsem knížku) natáhlí a místo příběhu měli drahou výpravu.

No a se spoustou fanoušků jsem se letos shodnul, že ten poslední Star Trek (The Orville) byl docela fajn, měl duši a tešíme se na další řadu

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.