Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


(=LIFTY=)
04.01.2018 22:53:39
on-line

Pamatuju si, že než začala nová řada, tak herec hrající Euron hlásal: "Joeffrey a Ramsey budou oproti mně vypadat jako hodní lidé" A co jsme dostali? Cerseina poskoka, co zabil dvě vedlejší postavy a celou řadu měl blbé řeči na Jaimeho chybějící ruku... Pokud je v GoT momentálně nějaký největší záporák, tak je to Cersei před zdí a velitel nemrtvých za zdí...

DarkrayCZ
04.01.2018 19:42:30
on-line

Spooner
Četl si vůbec knižní předlohu GoT? Když tvrdíš že se Euron liší jen trošku od předlohy?
Seriálový Euron je spíš kombinací knižního Eurona (stratég, siciopat, rád lidi ponižuje jak fyzicky tak psychicky, ale většinou jen když si vychutnává vítězství a to hlavní netouží po válce, radši si dělá spojence a sice umí dobře bojovat, ale že by to byl šílenec jak v seriálu, to vůbec) a jeho bratra Viktariona (skvělý válečník, rád bojuje a používá sekeru jako Euron v seriálu, v bitvě je hodně šílený a touží překonat svého bratra)
Ale ani ta kombinace není moc přesné přirovnání. Zkrátka Euron v seriálu není špatná postava, ale jeho předlohu tvůrci stejně jako ostatní věci pěkně zkazily.
Proč nemohli jet linku železných podle knihy? Proč všechny linky nejeli podle knihy?
Protože D a D by nevěděli jak pokračovat, protože jediný na co se zmůžou jsou efektní scénáře s tunou nesmyslů a blbosti viz. Už v 6. sérii mi tam něco nehrálo (v 5. to bylo poznat hlavně v lince u Daenerys, Stannise a Tyriona), v 7. už to podělali úplně. Oni prostě nejsou schopni napsat smysluplný děj a přitom dialogy uměli viz. v 1. sérii neknizni rozhovor Varyse a Malička (totálně ho zprasili), pokud jim teda někdo nepomohl.

Memphis
04.01.2018 16:02:14
on-line

Ed Kemper a záporák? Nonsens.

hroubek
04.01.2018 15:55:05
on-line

Souhlas jen bych Eurona vyměnil za pana Vargu z Farga.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.