Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


stalker0
27.01.2018 10:08:22
on-line

Už som chcel napísať, prečo nikto nespomenul Twin Peaks, ale aspoň TedGeorge to zachránil. Tak len napíšem: prečo nikto nespomenul Dark?

Integra
19.01.2018 09:39:02
on-line

Sedmilhářky jsem si užila velmi a konečně nějaký seriál, který mohu rozšiřovat i mezi širší příbuzenstvo, protože je velmi koukatelný a lehce stravitelný. Pak přišel na řadu Mindhunter, soundtrack poslouchám doteď.
Škoda, že Pozůstalí zůstávají trochu mimo pozornost, oproti druhé sérii to byl sice jiný zážitek, ale neřekla bych, že méně intenzivní. Mattův rozhovor z Bohem si zařazuji mezi oblíbené scény. Náboženství krásně shrnuto do několika vět.
A nakonec to nejlepší...Godless, moc se mi do seriálu nechtělo a teď přemýšlím o třetí opakovačce.

hroubek
18.01.2018 22:44:23
on-line

DarkrayCZ
Díky za odezvu a jsem rád, že nejsem sám, kdo považuje za Sense8 za jeden z top seriálů.

DarkrayCZ
18.01.2018 18:11:51
on-line

Avari
Přečti si knihy. Tam je nelogičnosti jen fakt málo, žádná mě teď nenapadá, proto jsou 1-4 série nejlepší, tam jeli podle knížek více méně, ale od 5. série to šlo rychle dolů. Z těch největších dementnosti můžu vytáhnout. Např. Draci jsou zničehonic ochočení, celá 6. epizoda 7. série (to je ta největší dementnost co jsem letos viděl) a něco z 5. ? Brienn zabila víte koho, přitom neměla sebemenší šanci, buď by ji dostali Boltonove a nebo by ho v těch tisících

spoilermrtvol

nenašla. Navíc je pitomost že celý dny stála a koukala na věž.
Pak mi moc nedávalo smysl že můj do té doby oblíbený Stannis udělal víte co, přitom by to neudělal protože

spoilerto byla jediná osoba kterou miloval

ale možná by to udělal tady je to sporný. V knize je Stannis ale stále mojím oblíbencem, protože tam se chová tak jak by se dle své osobnosti chovat měl.

Avari
18.01.2018 13:41:20
on-line

DarkrayCZ
Celá Hra o trůny má tuny nelogičností, stejně jako všechny seriály a filmy. Je snad kvůli tomu Pán prstenů špatný? A nechci ti brát iluze, ale poslední dva díly 6. série GoT patří k té sérii, jsou její součástí, takže neplatí, že by ji zachraňovaly. U GoT to bylo vždy, že poslední dva díly ukončovaly onen počáteční rozjezd a pařily k tomu nej. Ale souhlasím, že pátá série je prostě nejslabší jako celek.

A 7. série je za mne vynikající a jsem rád, že tvůrci našli koule ji popohnat, protože nevím kolik sérií by to mělo, než se vše vyřeší. A nepochybuji, že rozpočet roste raketovým tempem. Martin zadkem taky moc nehejbe a dělá vše okolo. Takže palec nahoru a těším se na osmičku jak malej, už proto, že ji má mít na starosti Miguel Sapochnik.

DarkrayCZ
17.01.2018 23:54:56
on-line

hroubek
Díky tobě jsem si uvědomil, že jsem úplně zapomněl (zařadit do jakékoliv topky) na Sense8 přitom je to jeden z mých úplně něj. seriálů :D Poslední epizoda 2. série zvlášť ta úvodní 20 minutovka a finální 5-8 minutovka je totálně luxusní. Jen škoda, že na konci bylo pár berliček. Ale pořád je to za takových 90-95%. 1. Série mě ale sundala víc. Tam to bylo jasných 100% hned po zaznění Saeglopur od Sigura Rose (do té doby jsem tu písničku neznal, jeden z nej TV okamžiků)
Mmch těším se na závěrečný speciál. Díky Netfluxu za to. Škoda že sledovanost nebyla větší, ale chápu že ten seriál je dost kontroverzní, zvlášť 2. série v ohledu LQBT (nebo jak to je? :D), což mě se hodně líbilo, navíc o tom ten celý seriál v podstatě je. Že i lidé co se cítí jinak než normální lidé jsou pořád jenom lidi, to jsem asi moc dobře nevysvětlil, ale už jsem se tu moc rozvášnil mimo téma.
Kdo ještě neviděl, ať zkusí.

mimomisu
17.01.2018 22:16:42
on-line

Me dost bavila miniserie Ill Behaviour a kdyz uz jsme u toho, tak i druha serie Good Behavior. Krom vicemene vseho zmineneho uz v clanku, tak bych klidne vyzdvihl 13 Reasons Why, i kdyz mi ta ohlasena druha serie hlava nebere. Pak asi GLOW, pokusu s němčinou v Dark taky uplne nelituju a....no to tak bude vsechno, Stranger Things, Rick & Morty, Bojack, Silicon Valley si drzeli vysokou latku, Westworld spis zklamal, Defenders i Iron Fist jsem po Luke Cage radeji vynechal.

hroubek
17.01.2018 21:58:23
on-line

Za mě slušný rok, ale ty zklamání docela dost bolí(Američtí bohové, Defenders). Redakce pochválila většinu seriálu, kterém bych chválil i já. Takže pro jistotu znovu vychválím a doporučím druhou řadu Sense8 která se hodně moc povedla a nebo druhou řadu Vice Principal.

DarkrayCZ
17.01.2018 19:17:01
on-line

Do_od
Geniální 6. série GoT? A 7. série špatná jen kvůli tomu. WTF. Od 5. série je to samá nelogičnost. 6. zachránili poslední 2 epizody, ale Bitva bastardů měla docela dost nesmyslů.

dcpatr
17.01.2018 17:25:32
on-line

Hlad ma u mě bludištáka, už jsem myslel, že nikdo nezminí Peaky Blinders. Po policejním odznaku je to pro mě nejlepší věc co jsem v tv viděl. Všechny čtyři řady si drží hodně vysoko a i když třetí je zatím podle mě pořad top, tak i tady se to povedlo. Režie, slow motation zaberyr, herecké výkony a parádní soundtrack, který když se použije ve správný scéně ma i silný dopad.

MARTASLJ19
17.01.2018 16:20:57
on-line

Som rád, že aspoň niekto spomenul Twin Peaks. Ale to by musel písať aj Rimsy aby to bolo so cťou, ale apsoň niekto. Twin Peaks naj oproti ostatným sračkám.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.