Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


HAL
23.01.2018 20:44:55
on-line

Takže nezabije?

hroubek
23.01.2018 11:18:40
on-line

HAL
Jestli máš takovéto pocity po prvních dvou dílech, tak to nemá cenu abys to dokoukával. Jestli Ti postavy už teď přijdou nesnesitelné a nesympatické, tak nevím jak bys ocenil zvraty a vývoj, který pak následně bude pokračovat.

HAL
23.01.2018 11:09:53
on-line

Zabije tu otravnou krávu aspoň? Nebo, já nevím, aspoň někoho? Vyvíjí se to někam?
Že by bylo aspoň na co se těšit, po dvou dílech kdy mě to spíš sere fakt nevím, jestli se k tomu dokopávat dál.

Přitom na papíře to zní skvěle, ale ty postavy i přes svůj nihilismus a odpor k mainstreamu působí hrozně povrchním dojmem.
Plus, Alyssa si o to zabití tak moc říká, že kdokoli normální už by to dávno udělal, ale "rádobypsychopat" James je jakéhokoli konání tak neschopný kus hadru, že být tam místo něj kartonová krabice, tak se na tom seriálu skoro nic nezmění.

MoshiMoshi
14.01.2018 17:17:11
on-line

do_Od
Mně to sedlo prostě, asi to bylo i kvůli tomu krátkému formátu 8x20 minut. Že jsou některý situaci vychtěný mi nepřišlo, nebo jsem to asi v podvědomí odpouštěl kvůli 2 super hlavním postavám.

Když to porovnám s 13 reasons why, kde jsem nedokoukal ani první díl, kvůli kvůli totálnímu cringe festu(scéna ve školním autobuse, nebo když ten idiot ukradne svému kamarádovi kazetový přehrávač, místo aby se ho zeptal a půjčil si ho), tak tady se nic takovýho neděje.

Ten konex

spoilerCo jsem četl předloha končí úplně stejně, a pak je ještě jeden alternativní konec,
který je ještě temnější. Záměr tvůrců asi byl, aby si každý mohl domyslet svůj konec? Než aby natvrdo ukázali smrt Jamese tak to prostě ustřihli. Nevím jestli to bylo nejlepší řešení, asi by se našlo lepší,
ale tvůrci chtěli být věrný předloze. Pokračování si představit nedokážu. Předloha pro pokračování není, takže by to vzniklo jenom kvůli komerčnímu úspěchu. Uvidíme.

hroubek
14.01.2018 14:35:20
on-line

Na titulky.com je najdeš nebo zkus BSPlayer.

Pozitkar
14.01.2018 14:08:54
on-line

Netušíte, prosím, jestli k tomu někdo dělá titulky?

do_Od
14.01.2018 10:20:28
on-line

No, tak já ty dojmy zase maličko zkrotím. Přejdu teď, že je první polovina děje neuvěřitelně vychtěná a ty situace, do kterých se postavy na začátku dostávají, jsou naprosto umělé. To je chyba slabé předlohy a dá se to tu odpustit, protože výměnou dostáváme dva celkem zábavné charaktery, které svým over-the-top antisociálním chováním v daných situacích překvapují jejich řešením. Potud dobrý a pár těch "shockerů" typu

spoilersahání na penis/přejetí psa

mě fakt dostalo.

NICMÉNĚ

ten konec nežeru.

spoilerZpomalený záběr, hudba a černá obrazovka... to je přesně ten nedopovězenej rádoby tragickej blábol, za který se dnes schovává plno ostatních a já v tomhle případě čekal zkrátka víc. Druhá řada by mě tak vůbec nepřekvapila, byť o ni vlastně ani nestojím a podle mě ani není co dál vyprávět.Pozitiva převládají a 7/10 si to zaslouží, protože když už nic jiného, tak jsem se bavil celou dobu a geniální stopáž 8x25min na tom sehrála obří roli. Z mého pohledu to ale zase taková pecka není

MoshiMoshi
13.01.2018 23:33:15
on-line

PECKA
Dokonalé tři hodiny absurdního humoru. Konec sice přijde z čista jasna, ale těžko si dovedu představit pokračování. Ty postavy mám fakt rád, ale snad si i přeju ať žádná 2. sezóna není.
9/10

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.