Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


calimero
17.02.2018 19:39:21
on-line

zo zaciatku to bolo slabsie ale druha polka serie vynikajuca zaver spickovy, moderny serial co sa neboji zabijat hlavne postavy a robit zasadne zvraty. to doteraz nikdy v star treku nebolo.

spoilerco si pamatam tak to iste ako v discovery sefka ochranky padla na zaciatku prvej serie new generation a potom uz nikto

, len tam chyba niekto ako spock alebo data (asi by to mal byt "navigator"), co sa mi nepaci uz od novych filmov je vyzor klingonov

ReptilianJoe
17.02.2018 15:26:52
on-line

5/10 za celou sérii, a to se to ke konci zlepšilo. Druhou sérii vynechám stoprocentně.

Ajvngou
16.02.2018 22:59:41
on-line

Já byl spokojenej. Twisty byly ok. Seriál se neplácal na místě, pořád se to nějak zajímavě vyvíjelo, jen mě štvou ty věčný emotivní scény, kdy Michael kouká jen se svraštělým obočím, za mě 7/10.

SocialniPripad
16.02.2018 14:20:26
on-line

Hodnocení 6/10 je tak maximum pro Discovery. S většinou recenze souhlasím. Mám jen o něco rozdílný názor na Sonequu Martin-Green a její postavu. Walking Dead jsem příliš nesledoval, takže nevím, jestli zvládá Martin-Green je jeden výraz, ale tady mi tak neemocionálnost přišla jako součást postavy. Michael byla vychována vulkánci s důrazem potlačovat emoce. Tak jsem i její emocionální projevy bral.
Naopak mám problém s Anthony Rappem/Stamentsem, který mi vadil podstatně víc a postupem doby se to vůbec nezměnilo. Shazad Latif je fakt dřevo ale jeho postava prošla zajímavým vývojem.
Absence macatějšího rozpočtu mi nijak zásadně nevadila, byl jsem vlastně docela rád za víc studiových scén než CGI ve vesmíru. Vadily mi ale twisty. Bylo jich moc a přišly mi příliš vychtěné. Nevěřil jsem jim a moc mě nebavili.
Nakonec jsme se docela bavil. Měl jsem důvod dodívat se až do konce, představené universum a postavy mě docela zajímaly a druhou sérii bych viděl rád.

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.