Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


DarkrayCZ
08.03.2018 10:38:34
on-line

SPOONER
A co přesně tam je podle Lynchova stylu krom byzarností, které narozdíl od Lynche dávají smysl?

DarkrayCZ
08.03.2018 10:36:55
on-line

ReptilianJoe
A jaký máš názor na 4 minutovou zametací scénu? Nebyla nudná? Atmosférické scény se točí jinak (viz. hannibal 3. série kde bylo plno takových surrealistických záběrů, ale byli záživně zpracované a ne zbytečně dlouhé)
A takových scén je tam plno.
Navíc to, že ten příběh vlastně ani podle Lynche pořádně nemá dávat smyl je na pováženou.

proust.d
08.03.2018 10:02:30
on-line

Spíš mi to příjde, jako jiný Lynch. Je to trochu divný, ale tak fox friendly divný, což není vůbec špatný, taky je to pro diváky foxu že ano.

Lynch by z toho udělal něco jinýho bych řekl, i vzhledem k poslednímu Twin Peaks.

ReptilianJoe
08.03.2018 09:29:34
on-line

Nemyslím, že je Lynchova tvorba "nudná" či jen "samoúčelné šokováni tvůrcovými sny", ale se srovnáním stejně nesouhlasím.

Jsem si jist, že kdyby Lynch jednou i shledal správné lidstvu nabídnout svou vlastní superhrdinskou fantasmagorii, byla by zdaleka odlišná. Rozumím srovnání, ale nemyslím si, že je správné.

Když už něco, pak je to svérázný styl Noah Hawleyho, který cokoliv udělá, vždy hledá způsob jak odhodit jakoukoliv spojitost s realitou či logikou světa, ve kterém žijeme.

Spooner
08.03.2018 01:13:28
on-line

DarkrayCZ
Ne, nesmažu Stojím si totiž za tím, že kdyby Lynch dělal nějakou náhodou comicsovku, vypadala by asi nějak takhle. A nevycházím v tomhle srovnání pouze z posledního Twin Peaks. A ne, nejsem fanda Lynche ani tebou nenáviděné trojky Twin Peaks. Kadence ujetosti a bizarnosti je tu ale imho podobná jako u Lynchových kousků. A vážně nebudu mazat svůj názor jen proto, že ty se mnou nesouhlasíš

DarkrayCZ
07.03.2018 23:41:10
on-line

SPOONER
Prosím tě, smaž tu ,,Lynchovskou komiksovku."

Styl seriálu je úplně odlišný od Lynchovych nudných (všechny výtky směřují na Lynchovu 3. sérii Twin Peaks) až 4 minutových záběru na člověka co zametá (opravdu min. 2 min. dlouhý záběr na člověka co zametá, nedělám si srandu) nebo hraje na automatech, bez zajímavého střihu a vizualu a nebo lidí co čuměj na skleněnou bednu.
Narozdil od Lynchovin, Legion dává smysl a není to jen samoúčelné šokováni tvůrcovými sny (sám prý řekl že to ani smysl dávat nemá nebo teda takhle, že to jsou jeho sny, ty bizarní záběry).

U Legiona jsem se výborně pobavil. U TP 3. série jsem umíral nudou a po zjištění že to stejně nikam nepovede jsem se na to s chutí vy*ral. Měl to nechat hlavním tvůrcům 2. druhé série.

Takže SPOONERE prosím nahraď víš co třeba za ,,Andersonovskou komiksovku" samozřejmě Weseho Andersona (ale i k jeho stylu to má hodně daleko),nechceš přece od seriálu odlákat diváky tím Lynchem.
A nebo to ničím nenahrazuj a uděláš nejlíp jen to prosím smaž.
Potom ti tu klidně i poděkuju.

ReptilianJoe
07.03.2018 18:42:56
on-line

už se mi sbíhají sliny

© Copyright 2000 – 2018 Všechna práva vyhrazena.