Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


8Paul
22.05.2018 08:36:18
on-line

Za mě 10/10. Při úvodním main theme na mě šla trochu skepse, protože mi ten zvuk přišel hodně přepálenej a slitej dohromady. Ale v dalším songu už to bylo ok a kvalita zvuku skvělá. Seděli jsme v sedmý řadě v prvním sektoru hned před podiem, takže když hráli za náma, museli jsme se občas otáčet - 3D 360 degrees experience :D

Každopádně to bylo prostě famózní, emoce na plno, jeden z nejlepších koncertů co jsem zažil, z fleku bych si to dal znovu. Doufám že se někdy v podobné kvalitě dočkám i své druhé fantasy srdcovky, hudby ze Zaklínače.

Falwic
20.05.2018 22:17:26
on-line

O2 Aréna nebyla úplně plná, jak jsem někde četl, ale i tak byla atmosféra skvělá. Začátek s růstem čarostromu a vytažení houslistky do poloviny výšky arény byl impozantní. Padající sníh se mi též líbil. Po Rudé svatbě se moc netleskalo. O přestávce běželo odpočítívání začátku druhé půle ve vysoké Valyrijštině, což mě hodně potěšilo. Ke konci jsem uvažoval, zda bude modrý plamen, který by určitě šel technicky-chemicky provést, ale nakonec nebyl (kdyby byl, bylo by to hodně stylový). Hra na "Indický cimbál" byla zajímavá a navíc je to můj oblíbený motiv. Morricone měl početnější orchestr i sbor, ale zde úplně stačil menší. Morricone měl ve svém výběru též zařazenou melodii ze seriálu Profesionálové, takže se občas seriálové melodie objevují i s orchestrem a sborem (pouze jako jednotlivá ukázka, ne celý večer).
Jinak to bylo parádní opakování proběhlého dějě a skvělá hudba. I ty věty v češtině byly super. Skvělý zážitek.

Kaculka88
18.05.2018 14:30:53
on-line

Luxusní zážitek a jeden z nejlepších večerů mého života:) Vím, že to zní strašně ,,klišé,, ale je to tak... Už když jsem při příchodu viděla to nasvícené pódium, přeběhl mi mráz po zádech, a tušila jsem, zažijeme opravdu něco vyjímečného.... Jsem ráda, že se nás tam sešlo tolik, a myslím, že jsme vytvořili skvělou atmosféru..... Spontánní výkřiky během některých scén tomu dodaly patřičný drive...
Ramin je velký sympaťák, a musím zmínit i skvělou zpěvačku a sboristy. Při Reign nebo Winds of winter jsem měla husinu opravdu všude No a vidět Bitvu bastardů na velkém plátně..uff, když Jon tasil měč a postavil se cválající kavalerii.. no prostě WOW.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.