Většina z nás si už vlastní filmový program dávno neřídí podle toho televizního, o Vánocích se mu ale přeci jen kvůli příbuzenstvu ještě částečně podřídíme. Tady máte výběr těch nejzajímavějších kousků, jež budou televizní stanice v následujících dnech nabízet.

NEDĚLE 23.12.
Harry Potter a vězeň z Azkabanu – Nova cinema – 17:40
Slavnosti sněženek – Nova – 18:00
Anděl páně – ČT1 – 20:00
Popelka – Nova – 20:20
Noc na Karlštejně – ČT1 – 21:35

 

PONDĚLÍ 24.12.
Císař a tambor – ČT1 – 10:00
Hon na myš – Prima – 12:15
Shrek 2 – Nova – 14:30
O statečném kováři – Nova – 17:05
O princezně Jasněnce a létajícím ševci – Prima – 18:35
Dokonalý trik – Nova cinema – 20:00
Sám doma – Prima – 20:15
Tři oříšky pro Popelku – ČT1 – 20:40
Láska nebeská – Nova – 21:55
Zorro: Tajemná tvář – Prima – 22:20
Mandolína kapitána Corelliho – Nova cinema – 22:20
Ukradené Vánoce Tima Burtona – Nova cinema – 0:30

ÚTERÝ 25.12.
Hledá se Nemo – Nova – 14:15
Tři životy – ČT1 – 14:30
Lotrando a Zubejda – ČT1 – 15:50
S tebou mě baví svět – Nova – 16:00
Nebojsa – Nova – 17:45
Anděl páně 2 – ČT1 – 20:00
Fantomas – ČT2 – 20:00
Marečku, podejte mi pero – ČT1 – 21:35
Seznamte se, Joe Black – Nova – 22:30

STŘEDA 26.12.
Šíleně smutná princezna – ČT1 – 8:30
Jak si zasloužit princeznu – ČT1 – 13:15
Tři veteráni – Nova – 17:30
Fantomas se zlobí – ČT2 – 20:00
Rain Man – Prima MAX – 20:00
S čerty nejsou žerty – Nova – 20:20
Slavnosti sněženek – Nova – 22:10

ČTVRTEK 27.12.
Kráska a zvíře – Nova – 12:15
Princ Bajaja – Prima – 15:00
Panna a netvor – Prima – 16:50
Fantomas kontra Scotland Yard – ČT2 – 20:00
Jak se budí princezny – Prima – 20:15
Mrazík – Nova – 20:20

PÁTEK 28.12.
Hříšný tanec – Nova – 17:30
Chyťte zloděje – Prima MAX – 20:00
Princ a večernice – Prima – 20:15
Dívka na koštěti – Nova – 20:20
Bourneovo ultimátum – Nova – 21:50

SOBOTA 29.12.
Poslední Mohykán – Nova – 11:15
Jezerní královna – ČT1 – 12:50
Život je krásný – ČT2 – 14:15
Na samotě u lesa – ČT1 – 14:20
Čínská čtvrť – ČT2 – 20:00
Piráti na vlnách – Nova cinema – 20:00
Třetí princ – Prima – 20:15
Harry Potter a ohnivý pohár – Nova – 20:20
Dobrý voják Švejk – ČT1 – 21:40
Cliffhanger – Prima – 22:10

NEDĚLE 30.12.
Sněhurka a sedm trpaslíků – Nova – 12:35
Pták ohnivák – ČT1 – 12:55
Kate a Leopold – Prima – 14:30
Zelená míle – Prima MAX – 20:00
Poslušně hlásím – ČT1 – 21:45
Soudce – Nova – 22:45

PONDĚLÍ 31.12.
Kniha džunglí – Nova – 9:20
Jára Cimrman, ležící, spící – ČT2 – 16:40
Krakonoš a lyžníci – Nova – 18:00
Dobytí severního pólu – ČT2 – 18:05
La La Land – ČT2 – 20:00
Pařba v Bangkoku – Nova cinema – 21:40
Nedotknutelní – ČT2 – 22:05

ÚTERÝ 1.1.
Planeta Česko – ČT2 – 20:00
Vratné lahve – Nova – 20:20
Manželé z roku II – ČT2 – 21:25
Osmy – ČT1 – 21:45
Nico - víc než zákon – Nova – 22:10