Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zerathius
04.03.2019 06:48:00
on-line

Je to slabý no. Časy 2. série jsou nenávratně pryč. Nezajimavý vrah, slabá linka s Alicí, absolutně tupé momenty a neexistující atmosféra. Z Luthera se stala karikatůra sebe sama

OzyTheKing
03.03.2019 12:46:52
on-line

Nechci se tu někoho dotknout, ale musel jsem si kvůli tomu založit účet, napsat o Lutherovi, že je realistický i jen některý prvek, je naprosto mimo.
Nebudu tu hluboce rozebírat, jaká je to sra*ka, s naprosto idiotskejma postavama a úplně dementníma dedukcema (odraz světla na fotce, z 3. epizody nebo které, podle kterého Luther zjistil, že je to z lodního okna mě straší doteď, v tý chvíli jsem to vypnul a litoval ztracenýho času)
Napsat o tak přehnaným a naprosto nevěrohodným ztvárněním kriminality v Londýně, že je realistický nebo celkově i ty postupy a chování policie, trapný redukce, no to je prostě ťuk ťuk. Někomu se možná tenhle wtf styl líbí, ale prosím ať nepíše, že to má cokoli společného s realitou.
PS: Luther je tak přehnaná a hloupá postava, která z nějakého důvodu dělá lepší dedukce než Sherlock v podstatě z ho*na, ještě k tomu hraná dobrým, ale zde přehrávajícím hercem tím špatným způsobem, až mi z toho zamrazilo v zádech.

© Copyright 2000 – 2019 Všechna práva vyhrazena.