Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


Zobrazuji položky 41 – 60 z 138

1 2 3 4 5 6 7

Nazgul
15.05.2019 00:11:12
on-line

Tomu nevěřím, naopak on by k tomu dospěl logičtěji a dávalo by to naprosto smysl. Konec asi stejný zhruba bude aspoň tvrdí i Martin sám, že rozdílné by měly být pouze vedlejší linie. To se pozná, kdyby neuměl psát bylo by to znát na předchozích knihách, stejně jako je na režisérech znát, že od doby, co to převzali, že psát neumí a jedou jen na šokující momenty.

Mě celkem mrzí, že nevyužili lépe Nightkinga a chodce. Já bych je zapojil do bitvy a nechal je bojovat s hrdiny jako Jaime, Brienne a dalšími. Brienne bych nechal zemřít, když by pomohla Jaimemu, ale sama se odkryla jinému chodci, zároveň by to navázalo na předchozí díl, kde byla pasována na rytířku. Stejně její postavu nevyužili již, ani Tormunda a další. Nechal bych Nightkinga vyhrát a zabít Brana, kterej tam je taky jako pako a kromě jednoho nebo dvou odhalení celá jeho slavná linie, která se jevila hrozně důležitě, tak nemá využití další. Nechal bych ho zabít, tím by se NK pomstil tříoké vráně, která ho nechala stvořit, jako vůdce dětí lesa a Bran zdědil její vzpomínky, takže byl i v něm a poté by se NK otočil a s chodci odešel zpět na sever. To by byl wow momwnt, kdyby uprostřed boje v beznadějné situaci nemrtví přestali bojovat, protože by uspěl a chodci by s ním v mlze zničehonic odešli, poté, co by dosáhli svého. Zůstali by jako tajemné zlo, které se může kdykoliv vrátit a zůstal by ten pocit beznaděje, že je nelze zastavit a v dalším díle by se přeživší normálně začali chystat na bitvu o KL.

Nazgul
15.05.2019 00:03:19
on-line

Mě třeba Dorne chybí, jediné království, které nedokázali dobýt ani Targaryeni s draky. Jejich král působí jako nejmoudřejší vládce v západozemí a jeho osbní strážce Areo Hotah je ultimátní borec jako třeba Ohař nebo Hora (v knihách) a v seriálu to načali, ale jelikož bojová scéna Jaimeho a Brona se zmijemi byla asi nejhorší v celém seriálu a působila směšně, jako kdyby bojovali s dětmi, prostě vybrali blbý herečky na zmije, tak po té kritice, co se snesla to upravili a Hotaha podřizli jako největšího blba a krále hned po něm a zničili celé království běhěm pár minut. To je prostě komedie, nevěděli, co si s tím počít stejně jako s Malíčkem a Varysem, kteří tam dvě sezóny nevyužití jen vždy někde stáli v pozadí a čuměli do zdi, něco jako v této sezóně Duch a pak tedy začali intrikovat, aby se jim to za další díl vymstilo a zemřeli. Opět neumí udělat trochu intelektuální linku, tak to takhle domrví, obzvlášť Malíčka, byť jsem tu postavu neměl rád a přál jsem jí smrt, tak zabili úplně dementně na základě vize Brana nebo jak. Varys aspoň zemřel celkem uspokojivě a se ctí.

FallenMaia
15.05.2019 00:00:25
on-line

Nazgul
Škoda no, zaujímalo by ma či by to skončilo tak ako v seriáli (pravdepodobne asi ano) a ako by sa k tomu dopracoval, a ktovie možno by sme nakoniec uznali že seriál to urobil lepšie

Nazgul
14.05.2019 23:55:58
on-line

No, podle mě on víc už dělal na těch seriálech ze začátku a tak ho nadchla možnost to odvyprávět rychle v tv, že se na knížky vykašlal a vůbec je nepsal. Potom nevím, jestli se s ním tak dohodli nebo ho trochu kopli do zadku, aby si to mohli natočit podle svého, ale přestal s nimi na dalším průběhu spolupracovat, což ten seriál hrozně srazilo, jak se nyní ukazuje. Jenže on podle mě spolupracuje i na těch dalších seriálkech, co mají být, napsal několik nových knih z toho světa nebo povídek, takže nevěřím, že psal další díly.

Jak si sám několikrát psal i já myslím, jelikož v knihách je i mnohem více postav, které rozumně vynechali, jako kamenosrdce a další dědic, tak si myslím, že se do toho trochu zamotal a neví kudy kam. Prej poslední dva roky opět začal psát, tak uvidíme, ale zatímco prvních 5 knih napsal snad co rok nebo dva, tak teď už má pauzu asi 7 let, takže ta poslední bude taky tvrat a nedožije se toho buď on nebo my.

FallenMaia
14.05.2019 23:50:46
on-line

Nazgul
No tak na Dorne a High Garden som ani nepomyslel a popravde ani mi tam nejak nechýbajú a len by prekážali.

Ja neviem ale ja tam tú cestu vidím, od začiatku ju vidím ako tvrdohlavú osobu, neschopnú vládnuť, prhkú, prísnu, koľko krát som mal z jej vystupovania divný pocit a rešpekt, ono asi záleží ako ju človek vníma, ja som ju vždy vnímal ako Targaryena ktorý je horkokrvný s bratom šialencom, otcom šialencom a labilnou povahou a preto mi ten jej prerod tan nepálil do očí, Ty si ju asi vnímal inak a preto to aj inak vnímaš teraz. A po tom ako vstúpila v 7. sérii do Westerosu som už vedel že a to zle skončí, po tom ako ju Tyrion presviedčal aby neútočila na mesto a nepálila nevinných ako ju prosil aby Tarlyov zobrala do zajatia a ona ho neposlúchla, neviem proste mne ten jej postupný prerod takto vyhovoval a chápal som ho, hlavne teda po posledných udalostiach a po tom čo sa dozvedela pravdu o Jonovi.

A ako si povedal že by to bolo prirodzenejšie že by najskôr upálila tých Tarlyovcov aj s vojakmi, to by nebol postupný prerod, už tam by bola taká ako teraz, oni to potrebovali potiahnuť až do poslednej série do posledného momentu a potom to odpáliť. Ak by upálila už Tarlyovcov v 7. sérii už tam by ju ľudia nenávideli a už tam by sme vedeli čo je zač. Z pohľadu rozprávania seriálového príbehu to proste chceli čo najšokujúcejšie a chceli aby to prišlo až v poslednej sezóne aj keď indície tam boli a bolo ich dosť

FallenMaia
14.05.2019 23:38:43
on-line

V tomto momente som najviac zvedavý na knižné zakončenie, hrozne by som chcel vedieť ako to Martin plánuje uzavrieť a ako sa k tomu dopracuje.

Nazgul
14.05.2019 23:37:19
on-line

Ale to je naprosto proti jejímu charakteru, jak ho stihli vysvětlit, musel by tam být výraznější přechod, aby to působilo přirozeně, Martin by to asi zvládl, ale tihle dva šašky zajímá pouze wow efekt, chtějí mít v každé epizodě něco šokující i když to nedává smysl a ani se tím netají.

Jako, že Danny zešílí v pohodě, ale musí k tomu dojít postupnou cestou, například první upálit ty vojáky tarlyů nebo něco a ne, že první fail, kterej reálně udělá je hned tohle a ještě tak debilně natočeno. Ona čumí na Rudou baštu, vypadá to, že si jde pro Cersei a pak jí nechá žít a pálí jen nevinné lidi okolo, které ještě i v této epizodě tvrdí, že je smysl jejího života, aby je zbavila tyranů i kdyby to mělo být za těchto okolností, pokud to nepůjde jinak. Ano, ale ono se to jinak podařilo a v tom je ve scénáři napsáno, že jí má jebnout v hlavě :D

Červ je nejdisciplinovanější voják v západozemí, nikdy by tohle neudělal, aby se mstil na ženách a dětech a zabíjel zezadu neozbrojené vojáky bez rozkazu a jako svobodný možná ani s rozkazem ne, to je kravina, ale potřebujou z něj udělat jasnýho záporáka, aby ho mohli taky zabít jako věrného Daenerys. Dothraci byli samozřejmě ve svém živlu, tam to bylo jediné přirozené.

Další nesmysly, jak se tvůrcům hodí. Když pálí lidi, tak jen hoří, když pálí balisty hoří, když potřebuje pro efekt zničit bránu, tak po zásahu ohněm exploduje, stejně tak budovy. Když trefí věž, tak jí ohněm přesekne, jak katanou, vážně? Vyserion s Nk taky odpálil bránu i se zdí, ale když chtěl zabít Jona, tak to přestalo fungovat a Jon se schovával za tenkými sloupy a pak za kamenem, prostě jako s těmi balistami, vždy je vše upraveno, jak se jim hodí a stejné věci se dějí jinak a proto je to celý špatně natočený.

Samozřejmě technickou stránku nijak nezpochybňuji, vizuálně je to samozřejmě top, co lze v seriálu vidět, ale příběhově je to zabitý.
Dorne, Vysokou zahradu, to jsou všechno věci, co obětovali ve dvou střizích a zničili tak dva z nejsilnějších rodů v západozemí, během deseti vteřin? To schvaluješ?

FallenMaia
14.05.2019 23:30:07
on-line

Nazgul
Ano s tým drakom a balistami súhlasím, to sa nepáčilo ani mne, oni si tých drakov upravujú ako im vyhovuje, raz sú enormne silný raz sú zraniteľný, to je ako v Avengers tam si tiež schopnosti tých postáv upravujú ako potrebujú, ale to je bohužiaľ to zjednodušenie, ale na to nechcem nadávať. Nepáčilo sa mi ako ten drak rozbil tú bránu, nepáčilo sa mi že Golden Company tam len stála a nikto z hradby im nezakričal čo sa blíži, nepáčilo sa mi ako sa tie hradby rozletovali len čo sa ich dotkol oheň ako odletovali vežičky z Red Keep, kopa vecí, ale som ochotný to prijať a užiť si to. Len proste nesúhlasím s niektorými vašimi bodmi.

Nazgul
14.05.2019 23:24:25
on-line

Jon
Jako jo, Jon je taky Targaryen a taky je šílenej od začátku, je evidentně trochu psycho se sebevražednými sklony, ale naštěstí ho vždy někdo zachrání a když se to nepovede, tah ho oživěj :D

V bitvě s divokými ho zachrání Stanis, v bitvě bastardů se sám vrhne proti armádě, jak blázen, ale zachrání ho Davos, před nemrtvými za zdí ho zachrání Daenerys, ale on to odmítne a zase se sám vrhne proti nemrtvým, takže jí umře drak a jeho musí zachránit Ben Jen a sám zemřít. Před Vyserionem, na kterého se opět vrhne beze zbraně v souboji hlasivek ho naštěstí zachránila neviditelná Arya. Když ho nezachránili a umřel, tak ho zachránila Melissandra, ten člověk už se tolikrát vrhnul sám proti armádě, že to z něj dělá mnohem většího šílence, než je Daenerys, ale budiž, vždy měl chrabré úmysly.

FallenMaia
14.05.2019 23:22:32
on-line

Nazgul
OK vysvetlím, to že Červ zošalel nieje pravda, tam nikto nezošalel, ani tí vojaci čo tam začali zbesilo vraždiť, to by si mohol povedať že zošalela celá armáda a to je blbosť. Daenerys ruplo v hlave v tom momente keď začula zvony o ktorých jej hovoril Tyrion a ktoré oznamovali že sa mesto vzdáva. Proste si povedal nie, takto ľahko sa z toho nevyzujete. Červ začal útočiť až keď Daenerys začala zapalovať ľudí, Červ mal v sebe nahromadenú zlosť a čo robí jeho kráľovná ktorej je absolútne oddaný to bude robiť aj on a ak to je zabíjanie ľudí ktorý majú na svedomí smrť Missandei tak tým viac a to budú robiť aj ostatní jej vojaci hlavne teda Dothraci ktorý sú na rabovanie a znásilnovanie zvyknutí, tí to majú v krvi, možno si Daenerys spomenula na Droga a na to čo jej ukazoval on keď dobíjal a povedala si že toto presne si tu všetci v tomto prehnitom meste zaslúžia, ako som povedal ona nieje kráľovná ona je dobyvateľka. Tu vážne nešlo o šialenstvo.

Nazgul
14.05.2019 23:19:57
on-line

Nevím, jestli věděla přímo, že nehoří, ale hned v první scéně se koupe v horké vodě o kterou se služebná nebo její brácha spálí, už nevím, zatímco jí to nic nedělá a když viděla, že bratra zabil oheň, tak pronesla, že nebyl drak, takže možná věděla, že jí oheň nepálí, toho si většinou během života všimneš.

Nazgul
14.05.2019 23:15:44
on-line

Ale já neříkám, že to měli točit jinak dějově, stačilo, aby to nenatočili jako dementi, viz. níže Červ a Daenerys. Viz. jeden díl jí sejme draka v plné rychlosti Bron balistou z IKEA a Euron opět draka v letu Euron třemi šípy, prakticky úspěšnost střelby 90% dejme tomu, aby pak ona s posledním drakem potopila na dvě flusnutí všech jeho tisíc lodí, kde mohlo bejt třeba deset balist, ať nepřeháním a všech 47 balist (myslím, že tolik říkal Quyburn) na hradbě a nic se jí nestane? Lučistníci tam běží, ale za celej díl jedinej z nich nevystřelí, aby sestřelili dračí jezdkyni i když jí očekávali, žádná salva šípů? GC tam byla jako vtip, nejlepší armáda, co se měla vyrovnat neposkvrněným zcela nevyužita jako chodci, kterými děsí 8 sezón, aby pak chcípli, aniž by se někdy kromě Tvrdodomova zapojili do bitvy? Mimochodem proto je Tvrdodomov nejlepší bitva v celém seriálu. Prostě tyhla logický kraviny mi tam vadí, ne kdo usedne na trůnu a že se dany zblázní, klidně pokud to bude dávat smysl, ale u nich nedává smysl nic, protože je to dementně natočeno. Proč takhle trapně zabijou jejího druhého draka, jak si psal na edně, jen aby uměle šokovali, protože kdyby Euron normálně napadl jejich flotilu a ona na něj s draky zaútočila jako na otrokáře v Meerenu, tak že draci na místě viseli nad loděmi a chrlili na ně oheň, tak by to působilo moc normálně, kdyby tehdy odkryl balisty a střelil draka, co je ve visu na místě, bylo by to uvěřitelné, ale bohužel ne šokující, stejně tak zešílení Danny, kdyby zabíjela ze vztekui civilisty hned by bylo uvěřitelné, ale ne šokující, jako když to udělala, až když se město vzdalo a všichni byli bezbraní. Totálně pokurvily charaktery těch postav a to je to, co mi vadí.

FallenMaia
14.05.2019 23:08:20
on-line

Nazgul
A prepáč ale to o sáhodlouhých nezmysloch si si mohol odpustiť, čo tam je nezmysel??

Nazgul
14.05.2019 23:06:37
on-line

V západozemí se z Tyriona, kterej jí doteď radil dobře a někdy i aby přitvrdila, jako třeba, když spálila flotilu otrokářů před odjezdem a Tyrion tam dva, bez milosti nechal popravit, tak v západozemí se z něj stal idiot, co jí jen radil vyjednávat a žadonit, aby ji uznali za královnu i když musel nejlíp vědět, že bez ukázky síly se to nestane. Porazil jí Euron na moři, při těch teleportacích, Jaime plenil vše na souši s Tarlyovci, tak konečně přestala Tyriona poslouchat a poprvé použila draka v boji. Zvítězila a nabídla Tarlyům, že pokud se přidají, tak si můžou nechat postavení, armádu, pozemky, všechno, ale oni odmítli, tak je popravila, stejně jako Stanis Manceho, Rob Karstary a víceméně kterákoliv jiná vedoucí postva v západozemí, včetně Jona, prostě neudělala nikdy nic špatného. Pokud chtěli naznačit šílenství, tak jí měli nechat upálit i armádu Tarlyů, kterou zajala, ale to neudělala. Místo aby následně šla vypálit Královo přístaviště vyslyšela Jona a šla pomoci severu, aby zachránila lidi tam a získala nové spojence. Prostě možná někdy vyhrožovala, možná měla slovní náznaky, ale vždy se rozhodla dosud správně a teď to všechno převrátili fakt ve dvou dílech.
Jasně přišla o blízké, ale už i ti se začli chovat, jak dementi. Samozřejmě zemřel Jorah, Tyrion se dál chová jak debil i když ho na to upozornila i Sansa, která jí sama pořád provokuje, ale přesto si musej pomáhat takovýma berličkama nesmyslnýma, že se mi to prostě poslední dvě sezóny nelíbí a ten přechod v šílenou není přirozený, je na sílu urychlený až nesmyslný. Pominu, jak nesmyslně zajali Missandei a že i ona se zbláznila, protože s ní šla, aby pomáhala ženám a dětem a přesto zakřičí z hradby, aby celé město spálila i když právě všechny ženy a děti, co tam Cersei nahnala viděla. Červ začal šílet od kdy? Perfektně vycvičený voják s nejlepším sebeovládáním ze všech postav v seriálu, dokonce byli neposkvrnění vykastrovaní, aby byli bez hormonů a emocí a zešílel stejně jako Danny?
Já bych i to byl schopen akceptovat, nechci být hater, ale muselo by to být normálně natočeno, proč takhle na sílu, že půl bitva ona i červ šetří civilisty, proletěla tam nad nima x krát a ani jednou na ně neseslala oheň, spálila jen lodě, katapulty a vojáky. Pak ona i červ daj městu a vojákům šanci se vzdát a teprve, když se to stane, tak ona zešílí a začne vraždit jen ženy a děti a červ neozbrojené vojáky a zezadu, vážně tohle ty jejich postavy chtěli dělat celé serie předtím. Je to jen naschvál od tvůrců, aby z ní vytvořili zrůdu, kterou budou všichni diváci muset nenávidět a oni jí mohli v poslední epizodě zabít, přitom stačilo, aby začala pálit lidi hned, jak začal útok, prostě by je pálila spolu s vojáky, ale oni to naschvál natočí, že je šetří a začne jatka, až když se město vzdá? To je prostě za*raně umělý a nelíbí se mi to.

FallenMaia
14.05.2019 23:01:22
on-line

Nazgul
Už v tom tvojom bode že mala šíleného bratra by som sa pozastavil, šílený brat, šílený otec??? Ďalší bod rozhodla sa upáliť sa zaživa, ktorý normálny človek toto urobí? Len šialenec, a nehovor že vedela že nezhorí, to je blbosť. A kľudne sa dá pokračovať ďalej ale nechám ťa dopísať tvoj komentár a potom sa vyjadrím

FallenMaia
14.05.2019 22:55:08
on-line

Nazgul
V rozmedzí troch sérií alebo teda dvoch a pol tam nič nieje nasilu, od konca 5. série do konca 8. sa celý ten rozohraný kolotoč ani lepšie urobiť nedal. Veď si len zoberte kde sme boli na konci 5. série, Jon mŕtvy Sever ovládal rod Boltonov, Cersei v zajatí bezmocná, Daenerys so zranením drakom medzi Dothrakmi. A kde sme teraz a to bolo len 22 častí. Ako lepšie to vymyslieť aby sa tie postavy dopracovali tam kde sú teraz?? Tam kde ich chcel mať Martin??

Sakull
14.05.2019 22:51:27
on-line

Někde jsem četl, že ten návrh na zkrácení série přišel od režisérů a ne od HBO.

Nazgul
14.05.2019 22:49:37
on-line

Fallenmania
Když už tu chceš psát sáhodlouhé nesmysly fajn, ostatním se omlouvám, klidně to nečtěte, je to jen shrnutí života Daenerys.

Od mala je jí vštěpováno, že má její rod nárok na trůn a za to chce bojovat, tak začíná její příběh. Chce získat trůn pro svého bratra, ačkoliv se k ní chová, jak ke kurvě a říká jí, že jí nechá znásilnit tisíci dothraky, jen když mu to pomůže. Ona se provdá za Droga a trochu ho zcivilizuje a naučí lásce k ní, ale její bratr je fakt šílenej a vyhrožuje jí, že jí vyřízně její dítě zaživa z těla, tak ho Drogo, nikoliv ona zabije. Což je logický, protože jinak by se znemožnil a dothraci by zabili jeho, ona to nemohla nijak ovlivnit, ale pochopila, že bratr byl šílený. To jen k prvnímu bodu, kde lidi píšou, že to, že nechala údajně zabít svého bratra byl první náznak jejího šílenství. Pak zachránila život staré ženě a naivně doufala, že ona zachrání Droga. Tato místo toho zabila černou magií její nenarozené dítě a z Droga udělala něco jako živoucí mrtvolu v komatu. Tak se s ní upálila, jelikož jí už od mala neubližovali horké věci a probudila draky. Probudila je sama, nikdo jí to nenapověděl.
Následně s věrnou skupinkou dothraků, co jí zbyli, protože Khalasar jí opustil, tak šla dál a snažila se je udržet na živu. Když jí v Quarthu chtěli nechat zemřít se všemi na poušti a ukrást draky, pohrozila jim zničením, což byla věc přežití, opět ne šílenství, draci v té době ani neuměli chrlit oheň. Uvnitř jí ten vládce, co jí jakoby pomohl zradil, odstranil ostatní vládce města, jí chtěl zabít a vzít jí draky, pozabíjel i některé její věrné dothraky. Když ho porazila, byl jen spravedlivé, že ho nechala v sejfu zemřít. Zabila i nějakého toho kouzelníka, co jí chtěl zabít, aby jí ukradl draka a stal se nejsilnějším na světě, opět věc přežití. Párkrát jí zachránil Barristan Chrabrý, který v ní viděl dobro, před vrahy od Roberta, ale jinak si vždy pomohla sama. Města od otroctví osvobodila a zachránila statisíce lidí od tyranie. I to je údajně znak šílenství, přitom dokonce i tam ty otrokáře nechala žít a zabila je nebo ty jejich prvorozené, či jak to bylo, až když zorganizovali na oplátku vzpouru a chtěli jí zabít a takhle to šlo dál, dokonce jí rádci někdy naopak museli nutit, ať je tvrdší, aby vyhrála, protože byla příliš naivní. Časem pochopila, že musí být i rozhodná a tvrdá, jako vládce, aby přežila. Dothraky upálila a získala armádu taky v situaci, kdy jí chtěli popravit nebo na doživotí poslat do Vaes Dothrak. Využila situace a opět si pomohla sama, bez nikoho. Vesměs až do příjezdu do západozemí to byla po všech směrech kladná postava, až to dost lidí nemohlo rozdejchat. Pokračování v dalším komentu.

FallenMaia
14.05.2019 22:48:31
on-line

Cherny
Pokračujem.

Pekne po porade. Láska Jona a Daenerys nedáva zmysel? Prečo? Tam predsa nieje žiadny problém, Jon je chlap ktorý hľadá spojencov do vojny proti Night Kingovi, Daenerys hľadá spojencov do vojny proti Cersei, jon je sympaťák, Daenerys fešanda Jon už dlho nemal ženu a Daenerys sa ľahko zaľúbi do hocikoho, taký Drogo napríklad by vedel rozprávať. Ťahá ich to k sebe, čo na tom nedáva zmysel?? Zase mi to príde ako z tvojej strany úplne zbytočný problém.
Jeho putovanie nedáva zmysel?? Myslíš to za Zeď? Ano to celkom zmysel nedávalo ale bolo potrebné aby Daenerys letela kvôli niečomu na sever za Zeď a aby si Night King ulovil dráčka, bez neho by Zeď nikdy neprekonal. Čo iné ako tvorca bez predlohy vymyslíš??? Prečo by tam mala Daenerys letieť? Nebolo to to najlepšie riešenie ale nevadilo mi tak aby som to nejak extra kritizoval. A aspoň sme dostali celkom cool kombináciu postáv Tormund, Sandor, Jorah, Jon...
Na to aby si zabil Night Kinga nepotrebuješ vedieť ako vypadá, veď je iný ako všetci ostatní. Je to ten ktorý ide vždy prvý, ten ktorý stál pri Branovi a chystal sa ho zabiť, znova, rýpanie sa v niečom čo nieje problém, to ako ho zabila to mi vadilo viac a to ako ho zahodili ako hlavného záporáka to najviac ale to že vedel kto je Night King to vôbec.
Branova životná púť bude dávať zmysel keď dopozeráš seriál do konca, jasné že teraz je zatiaľ nepotrebný, počkaj si na záverečnú epizódu. Potom sa o tomto probléme môžeme pobaviť On nieje ten ktorý by všetkým vyhlasoval čo sa práve deje vo svete, on do toho ani nejak nechce zasahovať, deje sa to tak ako sa to má diať, tak to bolo predurčené už v tej jeho vízii ktorú mal a v ktorej videl tieň draka nad King's Landing, presne ten istý ako to čo sme videli teraz my. On je Three eyed Raven mocná bytosť ktorá všetko vidí, ale nieje hlásna trúba ktorá všetkým oznamuje kde sa čo deje.
Varys nemal zvedov po celom svete, teda aspoň nie od doby čo opustil King's Landing, jeho ptáčkovi už dospievali. Možno že mal zopár informátorov ale určite nevedel také veci ako pohyb Euronovho ľodstva po moriach, to nevedel nikto.
Stanisova linka??? On bol nejaký vyvolený bojovník? Ja som myslel že Melisandra sa mýlila alebo teda nemýlila ale videla len to čo jej ukázal Pán svetla. O ňom nevieme nič, možno jej to hovoril aby sa Stanis vidal na sever a aby sa stretol s Jonom, aby sa s ním stretla Melisandra ktorá ho mohla následne oživiť,proste toto sú len hypotézy a teórie, nič viac. Jon bude určite pre niečo dôležitý tak ako bol dôležitý Berick ktorý zachránil Aryu a tá mohla vykonať to k čomu bola predurčená.
Tyrion bol možno najväčší mozek seriálu ale aj najväčší mozek si niekedy nevie pomôcť a zostáva mu len prosiť, Tyrion mal dar reči a to využíval a využíval to vždy bravúrne. Ale čo si pomôže najväčší mozek keď sa mu jeho plány začnú rozpadať, prosil Daenerys, niekoľko krát,áno to som tu už riešil, snažil sa jej vyhovoriť tie veci ktoré chcela robiť, ako presvedčíš prhkú povahu? Len tým že ju poprosíš, čo tam potrebuješ na to aký mozek??

V tomto bode som sa rozhodol že sa na to vydrbem už som sa tu rozpísal dosť, je rada na vás. Všetko čo som napísal je absolútne logické a je to môj pohľad na celý problém.

Nazgul
14.05.2019 22:34:13
on-line

Fallenmania
Ostatní mají pravdu, je to debilně a nelogicky natočený. Nikomu nejde o to, kam ty postavy posouvaj, což asi pořád nechápeš, ale jak na sílu a nesmyslně a nelogicky je tam posouvaj.

Zobrazuji položky 41 – 60 z 138

1 2 3 4 5 6 7

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.