Stanice ABC je druhou americkou televizí, na kterou se podíváme vrámci výhledu do další seriálové sezóny. Na této stanici si moc hlavu nelámou s programovým sestavováním, jelikož mají vcelku slušnou sestavu silných kousků, na něž se mohou bez problému spolehnout. Uplynulá sezóna přinesla třeba novinku The Rookie, která bude pokračovat i do dalšího roku. Myslíte, že některá z níže uvedených novinek bude mít divácký úspěch a šanci přidat se tak k velikánům této stanice?

Stumptown - Seriál, jenž je založený na stejnojmenných komiksech, sleduje Dex Parios (Cobie Smulders). Ta je válečnou veteránkou a soukromým očkem s tak velkým množstvím osobních problémů, že by je bylo těžké spočítat.

Emergence - Sci-fi novinka v níž se policistka ujímá dívky, kterou nachází po pádu letadla bez jediného zranění. Dívka si ovšem nic nepamatuje a její příchod je následován souhrou podivných událostí, na než nikdo z místních není připraven.

Mixed-ish -Podle přípony tohoto seriálu je evidentní, že se jedná o spin-off populárních Black-ish a Grown-is. Seriál bude sledovat osudy Rainbow Johnson a jejich rodiny v 80. letech, kdy si budou všichni muset zvykat na běžný život po zrušení "kultu" ve kterém doposud žili. 

United We Fall - Tento sitcom se bude snažit v relativně realistickém ohledu vykreslit životy Jo a Billa, rodiče dvou dětí. K jejich každodenním starostem o chod domácnosti a děti potom bude ještě přispívat Billova matka, která s nimi žije v jedné domácnosti.

 
The Baker and the Beauty - Pracující kubánský pekař dělá v rodiném podniku vše pro to, aby pomohl svým rodičů a udělal tak správnou věc. Jedné osudné noci ovšem potkává celebritu a ikonu světa módy. Díky tomu se jeho život přesouvá do hledáčku milionů lidí.

 
For Life - Příběh inspirovaný životem Isaaca Wrighta Jr. V tomto dramatu budeme moci sledovat život vězně, který se stane právníkem a bude pomáhat ostatním vězňům s jejich rozsudky. To vše zatímco stále bojuje se svým vlastním trestem doživotí, jež dostal za zločin, který nespáchal.