Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


do_Od
23.07.2019 16:45:11
on-line

Takhle, když můžou herce z Raimiho Spider-Manů vrátit do nových Spider-Manů s Hollandem, tak už je možný fakt všechno. Na netflixovský seriály se asi nebude brát takovej ohled, ale kdyby se Cox vrátil za pár let jako Daredevil v nějakém filmu, nebo Disney+ seriálu, vlastně by mě to nepřekvapilo.

Spooner
22.07.2019 23:35:11
on-line

Nemyslím si, že by byl Daredevil a spol. postaven mimo kánon a vyškrtnut. Spíš to už Marvel u vedlejších postav, ještě ke všemu svých v podstatě menších věcí, přestává tolik řešit. Ostatně, už v Civil War se objevila Alfre Woodard taktéž z Cage ve zcela jiné roli. A to bylo v době, kdy měl za sebou Luke jednu řadu. Prostě to v těchto vedlejších případech asi tolik nehrotí.
Navíc, když ti zavolá Ali, který je zrovna na vrcholu a víš, že je na Bladea momentálně nejideálnější možností, rád pár epizod u Cage přehlídneš Jako budou tu Netflix část (stejně jako Runaways a Cloak and Dagger) imho ignorovat a moc se k ní nevracet. Ale že bychom se najednou dočkali třeba Charlie Coxe v jiný roli, to imho nehrozí.

Viral
22.07.2019 18:27:24
on-line

definitivní konec Netflix univerza?
Otázka do pléna - tím, že oznámili Aliho jako nového Bladea, tak myslím můžeme definitivně považovat Netflix část MCU mimo kánon (když si Ali střihl v prvním LC roli Cottonmoutha - to opravdu nevím, jak by šlo smysluplně vysvětlit...), nebo co myslíte?

Jinak se těším na to provázání s filmy, které bude snad poprvé skutečně citelné a podstatné pro děj samotných filmů (tzn. že nepůjde jen o nicneříkající narážky a malá camea..), ostatně Feige se do toho opřel naplno, takže nás asi čekají velké věci; na druhou stranu by mě taky zajímalo jak na tom jsou s kánonem ostatní počiny (Agenti asi budou jakž takž kánon, i když i tam by se logických děr našlo na pováženou) - třeba Runaways, Cloak and Dagger apod? Osobně si myslím, že to spěje k tomu, že všechno mimo DIsney+ bude mimo hlavní kánon (i to, co je na Hulu, kde má Disney majoritní podíl, protože Feige si asi nebude chtít svazovat ruce obsahem netvořeným přímo pod jeho střechou); otázky, samé otázky....

hroubek
22.07.2019 15:28:11
on-line

Kéž by všechny seriály dopadly dobře a krásně rozšířily svět.

© Copyright 2000 – 2020 Všechna práva vyhrazena.