Green Lantern patří bez pochyby mezi největší superhrdiny od DC, v hrané podobě se mu ale zatím příliš nedaří. Na film s Ryanem Reynoldsem by nejraději všichni zapomněli (zejména sám Reynolds) a o novém celovečeráku Green Lantern Corps se sice stále mluví, ale reálně se projekt už několik let nikam neposunul. Jenže nakonec se zeleného hrdiny nakonec prozatím dočkáme aspoň v seriálové podobě.

 

Seriál o Green Lanternovi totiž aktuálně chystá streamovací služba HBO Max. I když zatím není moc jasné, co od comicsovky vůbec čekat. Podle tvůrců bude totiž novinka spíš na motivy slavného comicsu. Není tak zatím vůbec jasné, kam nás seriál zavede, a s kterým Lanternem (či s kolika) se nakonec setkáme. Seriál má každopádně na starosti prověřený Greg Berlanti, producent šéfující celému Arrowverse na CW. A jelikož Arrow s Flashem a spol. budou mít nový streamovací domov právě na HBO Max, nedivil by se v budoucnu ani menšímu crossoveru. Celý projekt je ovšem zřejmě ještě v plenkách. Určitě se bude ale jednat o jednu z novinek, již budou na službě věnovat hodně pozornosti.

Vytáhni v hospodě: Greg Berlanti chystá na HBO Max ještě comicsovku Strange Adventures. Bude se jednat o antologii s příběhy různých postav DC univerza.