Na jaké novinky a navrátivší se seriály se můžeme těšit v červenci? HBO Max nabídne animovaný komediální seriál Close Enough od tvůrce Emmy oceněné Regular Show vyprávějící o partě spolubydlících v Los Angeles. Také ale o cestování v čase a vražedných figurínách a o méně každodenním problému, jak skloubit rodinu a práci. V tentýž den na téže platformě debutuje i Expecting Amy o zákulisí loňské komediální tour těhotné Amy Schumer.

 

Little Voice zazní na Apple TV+ 10. července. Příběh talentované muzikantky v New Yorku produkuje J. J. Abrams, originální písně napsala Sara Bereilles, držitelka Grammy.

15. července spatří světlo světa Brave New World, adaptace slavného Huxleyho dystopického románu Konec civilizace, v níž je obyvatelstvo Nového Londýna otupováno a ovládáno skrze všudypřítomnou nabídku slastí. V hlavní roli se představí Alden Ehrenreich (Solo: A Star Wars Story), dále Jessica Brown Findlay (Downton Abbey), Harry Lloyd (Viserys ze Hry o trůny) a Demi Moore. 

30 Rock Upfront Special bude po Parks and Recreation další jednodílné setkání castingu oblíbeného seriálu v rámci comedy special, k němuž dojde 16. července. Cursed (Prokletá) od Franka Millera bude mít na Netflixu premiéru 17. července. Půjde o fantasy o čarodějce Nimue (Katherine Langford), jež se potká s Artušem během jeho pouti za mocným mečem. 

Na konci měsíce, konkrétně 31. července, pokračuje na Netflixu druhou řadou The Umbrella Academy o superhrdinech, kteří se sjednotí po smrti svého adoptivního otce, aby řešili záhadu jeho smrti.