Redakce

Tiráž

04 | 2021
Ročník XVI

E-mail:
redakce@tvzone.cz
Web:
http://www.tvzone.cz/
Facebook:
TVzonecz

Šéfredaktor:
Matěj Svoboda
Editor:
Michal Nový
Redakce:
Karel Ryška, Štěpán Čermák
Externisté:
Externisté: Václav Rybář, Jiří Bokvaj, Radek Černý, Jan Gál, Daniel Krásný, Milan Rozšafný, Petr Slavík, Jan Šíma a další...

Webdesign:
Jiří Ibl
Programování:
Jakub Břečka, Petr Čihula

Vydavatel:
Filuta s.r.o.
IČO:
24303151
Adresa:
Filuta s.r.o., Lublaňská 50, 120 00 Praha 2

Inzerce a marketing:
reklama@tvzone.cz

Editorial

Nový televizní web, jenž je bílým, odlehčenějším a přiznaně bulvárnějším než MovieZone.cz, je takovým televizním bratránkem výše zmíněného filmového webu. Právě z něj se rekrutuje rozhodující část redakce, kterou ovšem doplní i spousta nových autorů. Chceme pozorně sledovat televizní scénu, která je dravější a ještě víc dynamická než filmy - a chceme tohle moře zábavy zprostředkovat i k vám v co nejvíc sexy podobě. Dočkáte se spousty článků o seriálech, reality-shows, hvězdách televizní obrazovky, celebritách a dalších věcech, které hýbou showbyznysem.

POZOR! Hledáme lidi, co se chtějí naočit do světa publicistiky a psát o televizi a zábavním průmyslu. Toužíme hlavně po neokoukaných mladých autorech, kteří chtějí získat zkušenosti i kontakty, udělat si jméno a propsat se tak do světa, kde budou honoráře větší než na našem skromném startujícím webu :) Pokud máte zájem, nechybí vám elán a umíte psát, zkontaktujte našeho editora Michala BigBoye Nového na adrese bigboy.mn@gmail.com. Těšíme se na vás!

© Copyright 2000 – 2021 Všechna práva vyhrazena.