MovieZone je tu s vámi už sedmý rok a rozhodně nemáme v plánu ji zavírat. Právě naopak. Psaní a filmy nás pořád baví a nejspíš se na tom v nejbližších letech nic nezmění. Občas sice kvůli článkům nestíháme spánek nebo jiné podobně bezvýznamné malichernosti, ale celkově se dá říct, že máme pořád hodně energie a občas nevíme, co s ní. Respektive nevěděli jsme. Teď ji budeme směřovat na www.tvzone.cz.

Tenhle projekt jsme měli v hlavě poměrně dlouhou dobu, ale až teď se odvážíme vyjít s ním na světlo. TV Zone bude téměř sesterský web MovieZone a to nejen kvůli tomu, že jejich názvy zní podobně. Na jeho chodu se bude podílet značná část redakce MovieZone, takže očekávejte podobný styl psaní se všemi pro a proti. Už z názvu je jasné, na co se budeme zaměřovat. TV Zone hodlá mapovat dění v domácích a hlavně zahraničních televizích. Chceme informovat o novinkách ze světa seriálů, které můžete sledovat na českých programech i v zahraničí. Budeme recenzovat nejnovější pecky i časem prověřené klasiky, najdete tu ale i novinky ze světa reality show, speciální tématické články i pár rubrik, které si zatím hodláme nechat pro sebe a v ten správný čas vám je naservírujeme rovnou pod nos.

TV Zone by chtěla být na rozdíl od MovieZone trošku bulvárnější a "lehčí" čtení, nemusíte se ale bát, že byste se tu pravidelně dovídali něco o tom, jak se Lucie Vondráčková vyrovnává s rolí čerstvé maminky. Spíš se můžete těšit na články ve stylu Víkendového výplachu. To, že se přesouváme z filmu do televize, neznamená, že bychom přišli o koule nebo o náš proslavený decentní a gentlemanský smysl pro humor.

A rozhodně se nemusíte bát, že kvůli TV Zone začneme flákat MovieZone, obojí hodláme stíhat zároveň a o nikoho z redakčních psavců nepřijdete. Jsme si však dobře vědomi toho, že nás čeká spousta práce a byli bychom rádi, kdybyste nám s ní trošku pomohli. Tímto tedy zahajujeme oficiální nábor:

Pokud byste si chtěli vyzkoušet práci filmového publicisty a rádi byste byli součásti našeho týmu, pošlete na e-mail bigboy.mn@gmail.com dva svoje texty, které by mohly na TV Zone viset. Délka by měla být přibližně jako u novinek, ale jeden z textů může být klidně i delší. Jestli budete psát o reality show, televizních novinkách, celebritách nebo nepokojích v Sýrii, necháme na vás. Připište také, jakým tématům byste se chtěli eventuelně věnovat, a když se nám vaše texty budou líbit, dáme vám vědět. Rovnou se však připravte na to, že za psaní vám nebudeme platit horentní sumy, dokud se TV Zone pořádně nechytne. Na hůl vás ale brát taky nehodláme, protože z webu zprvu taky nebudeme dolovat miliony :). Každopádně pokud byste o sobě chtěli dát vědět a rádi byste se se světem podělili o své názory na televizní tvorbu, příležitost vám dáme a věříme, že jméno si na TV Zone můžete provařit docela snadno. A v budoucnu není vyloučené ani psaní pro MovieZone, šikovné psavce hledáme vždycky.

A pokud pro nás psát nechcete, tak doufáme, že budete TV Zone alespoň rádi číst. Uděláme pro to všechno.

A sledovat nás samozřejmě můžete i na Facebooku

p.s.: Pokud narazíte na nějaké chyby nebo bugy, dejte nám o nich vědět.