Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Všeobecné podmínky

Uděluji souhlas provozovateli portálu www.tvzone.cz, společnosti Filuta s.r.o., IČO: 24303151, se sídlem Praha - Vinohrady, Lublaňská 676/50, PSČ 120 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 193864 (dále jen „TVzone“), se zpracováním osobních údajů dle podmínek uvedených níže a dále také ve Všeobecných podmínkách užívání. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu, v jakém byly TVzone mnou poskytnuty, tedy v rozsahu registračního formuláře na Portálu společnosti https://www.tvzone.cz/ (dále jen „Portál“) a dále v rozsahu údajů a informací získaných v rámci mého používání Portálu. Pokud se účastním soutěží či jiných akcí provozovaných TVzone, souhlasím též se zpracováním dodatečných osobních údajů v rozsahu registračního formuláře pro tuto akci či soutěž, a to i po ukončení této akce či soutěže. Zejména se tedy jedná o jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, kontaktní informace, zemi a okres pobytu, elektronické údaje (IP adresu, cookies) či o informace týkající se filmových preferencí (dále jen „Osobní údaje“).

Právním základem zpracování Osobních údajů je tento souhlas. Na základě tohoto souhlasu je TVzone oprávněna zpracovávat Osobní údaje za účelem zajištění řádné realizace marketingových aktivit, vytváření průzkumů a obchodních statistik ohledně chování, zasílání obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky), zasílání pozvánek na akce pořádané TVzone, poskytování odborných a marketingových informací, to vše jakýmikoli prostředky komunikace, zejména prostřednictvím Portálu, e-mailem, telefonicky a poštou.

Dále uděluji souhlas s tím, že TVzone může na základě Osobních údajů provádět profilování a zpracovávat je také za použití automatizovaných postupů. To znamená, že při použití uvedených postupů mohou být osobní údaje automaticky zpracovávány takovým způsobem, aby byly uživatelům poskytovány výhody a nabídky odpovídající jejich preferencím a/nebo zájmům dle zjištěného chování. V důsledku automatizovaného rozhodování mohou jednotliví uživatelé obdržet odlišné výhody a nabídky, případně některé poskytované nabídky a/nebo výhody mohou být dostupné pouze vybraným uživatelům.

K Osobním údajům nebude mít bez mého dodatečného souhlasu či zákonné povinnosti přístup třetí osoba, ledaže se jedná o subjekt patřící do koncernu, do kterého náleží též TVzone, který má sídlo v rámci Evropské unie. Beru na vědomí, že k Osobním údajům budou mít kromě TVzone přístup též třetí osoby v rámci Evropské unie – zpracovatelé, kteří poskytují vhodné záruky a jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu vašich práv.

Tento souhlas uděluji na dobu trvání mého členství na Portálu, nejdéle ovšem do doby odvolání tohoto souhlasu a po dobu nezbytně nutnou po jeho odvolání, což mohu učinit kdykoliv a ukončit tím zároveň mé členství na Portálu. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování Osobních údajů, které TVzone zpracovává na základě jiného právního základu, než je souhlas (tj. zejména je‐li zpracování nezbytné pro splnění smlouvy, právní povinnosti či z jiných důvodů uvedených v platných právních předpisech).

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/a se sekcí osobních údajů ve Všeobecných podmínkách užívání a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů TVzone náleží.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se