Opět se nám nepodařilo sejít se před mikrofony, ale nabídka televizí vás snad potěší i bez toho. Čeká nás Tobruk, oscarový Ray, vynikající drama Bratři, několik solidních Segalovek, Training Day, druhý Rambo, Drsný Harry, skvělá detektivka Obvyklí podezřelí, Absolvent nebo třeba Hellboy.

ÚTERÝ
ČT1 – 20:00 – Tobruk
ČT1 – 22:35 – Hej-Rup!
Barrandov – 22:45 – Ochránce

STŘEDA
Nova Cinema – 14:05 – Příští ráno
Nova Cinema – 21:15 – Mars útočí
ČT2 – 22:20 – Bratři
Nova – 23:05 – Mr. Brooks

ČTVRTEK
ČT1 – 21:40 – Přežít
Nova Cinema – 21:50 - Vnadidlo
Nova – 23:05 – Timecop
Prima – 00:45 – Ray
´
PÁTEK
Barrandov – 13:40 – I.Q.
Nova Cinema – 15:35 – Batman navždy
Nova – 22:20 – Nico – víc než zákon
Markíza – 23:10 – Nemilosrdná spravedlnost
Nova Cinema – 23:40 – Řeč peněz
Prima – 00:15 – Vetřelec 3
Prima Cool – 00:15 - Švindlíři
Nova – 00:20 – Nejbližší příbuzenstvo

SOBOTA
Joj – 12:50 – Smrtonosná past 2
Markíza – 13:15 – Moje krásná čarodějka
ČT1 – 13:55 – Vášeň a cit
Markíza – 15:15 – Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života
Nova Cinema – 17:30 – Jen pro tvé oči
Nova – 20:00 – Hancock
Nova Cinema – 20:00 - 28 dní
Prima Cool – 20:00 – Smrtící epidemie
Joj – 20:20 – Den, kdy se zastavila Země
ČT1 – 20:55 – Švindlíři
Prima – 21:10 – Rambo II
Nova – 22:00 – Odstřelovač
Markíza – 22:00 – Yes Man
Barrandov – 23:10 – Obvyklí podezřelí
Prima – 23:15 – Total Recall
ČT1 – 22:20 – Taxi, taxi
Joj – 00:30 – Zápisky o skandálu
Nova – 00:35 – Simone

NEDĚLE
Nova Cinema – 14:00 - Beetlejuice
Nova – 14:20 – Dech života
Markíza – 14:30 – Smlouva s ďáblem
Markíza – 16:35 – Nesvatbovi
Joj – 20:20 – Max Payne
Prima – 21:10 – Stav obležení
ČT2 – 21:50 – Bílá stuha
Nova Cinema – 21:55 – Špatnej Polda
Markíza – 22:00 – Hellboy
Nova – 23:05 – Training Day
Joj – 00:30 – Road Trip

PONDĚLÍ
ČT2 – 21:00 – Absolvent

Nova Cinema - 21:45 - Drsný Harry
Prima Cool – 23:20 – Muž s cejchem smrti
Markíza – 23:40 – Jackie Chan: Superpoliš 2
Barrandov – 23:45 – V poslední chvíli

SRAČKY
Pátek – Nova – 20:00 – Kameňák 3