Některým párům to trvá sotva pár měsíců nebo dokonce týdnů a už se ženou do zásnub, jiným to zabere celou věčnost. Hollywoodský pár snů Angelina Jolie a Brad Pitt spadá do té druhé skupiny, na jejich zasnoubení totiž celý svět čekal sedm dlouhých let.

Zamilovaná dvojice, která se dala dohromady v roce 2005 na natáčení Pana a paní Smithových, za tu dobu stačila vyměnit několik domovů, zplodit tři děti (dvojčata Vivienne a Knox, dceru Shiloh) a další tři fakany k tomu adoptovat (Maddox, Pax, Zahara). A ačkoliv na pár dlouhodobě právě děti tlačily, ať se konečně zasnoubí, jednou z podmínek Angeliny a Brada ke společné svatbě bylo i to, že se tou dobou musí konečně povolit registrované partnerství. Jak sladké.

Každopádně doma už tahle výmluva asi přestávala fungovat, Hollywood si tak může pogratulovat k "sestavení" dalšího manželského páru snů. Tedy takhle - jak Pittova agentka oficiálně potvrdila, pár je teprve zasnoubený, to je ale první krůček ke svatbě a jakýsi závazek k tomu, že na ní opravdu dojde. Otázkou teď je, jestli to bude trvat dalších sedm let a tucet dětí, nebo k výměně prstýnků a vášnivému polibku dojde dříve.