O návratu Červeného trpaslíka se šuškalo tak dlouho, až si fanoušci vyšuškali celou další sérii. Od posledního třídílného velikonočního speciálu tak utekly pouhé tři roky a seriál je tu znovu. No a jelikož před dvěma týdny skončilo natáčení (respektive padla poslední klapka dotáček), máme tu také první oficiální fotku z placu:

Desátá série bude mít šest dílů a na rozdíl od předchozího speciálu byla opět točená před živým publikem, takže se do ní vrací "smíchostopa", jejíž absence v Back to Earth vyvolala rozpaky. Pokud jste z těch počtů v rozpacích i vy, tak nebojte, počítáte správně - trpaslík se sice měl vrátit v deváté sérii, Doug Naylor se ale rozhodl, že bude pro kontinualitu lepší skočit rovnou do desáté. Ostatně o devítce se v jednom z předchozích dílů mluvilo jako o dosud nejlepší, takže by nebylo snadné naplnit veškerá očekávání.

To ale nebude ani tak. Když se Červený trpaslík vrátil před třemi lety, dvakrát nadšené své fanoušky nezanechal, a tak se nabízí otázka, jestli už by se na něj tvůrci neměli vykašlat. Co myslíte, zvládnou vás hoši tentokrát rozesmát, nebo už to měli dávno zabalit?