Na amerických televizích byste asi těžko našli většího milovníka alkoholu a žen než Hanka Moodyho. Hlavní postava populárního seriálu Californication, která je ztvárněna geniálním Davidem Duchovnym, je ale zároveň i dost velký sympaťák. A to i přesto, že v minulé řadě svým vlastním způsobem i dospěl a přísun alkoholu a žen krapet omezil. Slabost pro něžnější pohlaví náš oblíbený pisálek ale stále nezapře a proto mu bylo potřeba do nadcházející 6. sezóny sehnat další zajímavou a půvabnou osudovou ženu.

Jeho nejnovější objekt si tak zahraje Maggie Grace, známá to trosečnice ze Ztracených, kterou museli ve dvou bessonovkách 96 hodin a Útěk z MS-1 střídavě zachraňovat Liam Neeson a Guy Pearce.  Maggie v nadcházející sezóně Californication ztvární postavu Faith, bývalé katoličky, která se změnila v tu nejvěrnější fanynku rockových kapel. Doprovází je totiž na jejich turné, sdílí s nimi ono známé motto sex, drogy a rock'n'roll a zároveň je jejich múzou. Stále ale zůstává krapet věřící. S naším oblíbencem Hankem se samozřejmě brzy skamarádí a jejich přátelství se nejspíš nakonec změní v něco mnohem intimnějšího.

Tvůrci mají ale s postavou Faith mnohem větší úmysly než aby byla jen milióntou ženou rozepínající Hankovi kalhoty. Při případném úspěchu její postavy se totiž velmi pravděpodobně dočkáme seriálového spin-offu právě s Maggie Grace. Tvůrci si tak nechávají otevřená vrátka pro další spolupráci s televizí Showtime, jelikož se často hovoří o tom, že nadcházející dobrodružství Hanka Moodyho by mohlo být zároveň i jeho posledním. Tak uvidíme, jak to celé dopadne a zda bude mít Maggie Grace kromě půvabu také dostatek hereckého talentu, aby případně utáhla svůj vlastní seriál.