Při pohledu na Davida Duchovnyho si dnes pouze neohroženého agenta Muldera představí asi jen ti, co strávili posledních deset let expedicí po barmském pralese nebo průzkumem krápníkových jeskyní v Ázerbajdžánu. Hank Moody, Casanova 21. století, se momentálně chystá nasypat poslední chechtáky do kasičky televize Showtime v čím dál zajímavějším Californication - odvážná komediální show si tento rok odbyde svou poslední, šestou sérii. Premiéra je už za pár hodin a nebojíme se toho, že to bude konec nedůstojný.

Kolikpak z diváků ale ví, že sám herec je stejně náruživým milovníkem něžného pohlaví i ve skutečnosti? Ehm, tak dobrá, řekněme si to prostě na rovinu: David a spousta postelových hrátek k sobě "bohužel" patří i mimo kulisy seriálu, Téa Leoni by o tom ostatně pomalu mohla napsat lechtivý román. Představitel Hanka Moodyho za sebou má několik nevšedních zážitků z léčebny pro závislé na sexu (podobně jako např. Michael Douglas) a nikdo si vlastně neodhadne říci, nakolik jsou jeho televizní eskapády shodné s utajovaným osobním životem této celebrity. Dosti už ale divokých teorií a nepodložených spekulací. Moody zatím nadále klátí všechna dvounohá nádherná stvoření z Los Angeles jako o život, TVZone vám teď ty zásadnější z nich připomene v oku lahodící galerii. Připraveni?

Začít pochopitelně musíme sličnou Hankovou femme fatale Karen (Natascha McElhone). Od ní nás cesta záhy dovede k roztomile zákeřné Mie (Madeline Zima)...

... následně vzpomeneme na sexy zrzku Meredith (Amy Price-Francis), ale také na zlodějskou surfařku z východního pobřeží (Michelle Lombardo)

či na lehkou děvu Trixie (Judy Greer) a její osamělé problémy. Dále bychom tu měli divošku Jill (Diane Farr) co nenosí spodní prádlo...

... hostující kuchařku na Ashbyho pařbě Chloe (Meredith Monroe), jednu hříšnou studentku Jackie (Eva Amurri)

a také opatrnou učitelku v nejlepších letech Felicii (Embeth Davidtz) spolu s pravděpodobně nejvíc sexy právničkou ve státech, Abby (Carla Gugino).

To už ale přichází nejodvážnější americká herečka erotických scén Sasha (Addison Timlin) ruku v ruce se smyslnou ženou roztěkaného Samurai Apocalypse, Kali (Meagan Good),

ke konci pak zmíníme ještě zlovolnou Carrie (Natalie Zea) a nečekaně trochu odbočíme k chůvě najaté Hankovým přítelem Runklem, Lizzie (Camilla Luddington).

Tak která se vám líbí nejvíc?