To, že se Karel Šíp ve Všechnopárty politice příliš nevěnuje, už tak nějak víme, ale během prezidentské volby byl ten tlak ze strany diváků tak veliký, že si v úvodu dovolil dva vtípky. A ti co s námi už nějaký ten pátek, respektive pondělí, jsou, by už mohli vědět, že to nebyla žádná sláva.

Od politiky se naštěstí Karel Šíp drží stále dál a prvním hostem byla zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová. V poměrně zbytečném rozhovoru, jsme se vrátili zpátky na natáčení Princezny ze mlejna a k tomu, jak si všichni pamatují Blanarovičovou jako čerta z této pohádky. Až skončili s pohádkami, Karla Šípa zajímalo, jak to, že i ve svém věku vypadá tak mladě. Nic konkrétního jsme se však nedozvěděli.

Další host by se mohl zařadit do Šípovy rubriky „Bigbít“, do které si čas od času zve hudebníky z dob, kdy se u nás tento hudební žánr rozjížděl. Jan F. Obermayer se rozpovídal o kapelách, kterými prošel, kvůli čemu na vojně dostal modrou knížku a jestli ještě po emigraci do Německa někdy rád jezdí do Česka.

Poslední host opět spadá do jedné z více či méně pravidelných rubrik. Cestovatelka Radana Dungelová se svěřila, jak si vybírá destinace, jakými prostředky cestuje a co tam pak vůbec dělají.

Úvodním tématem Jana Krause v jeho show byla samozřejmě prezidentská volba a kromě rad, jak se připravit na to, že nevyhraješ váš favorit, ještě varoval před přílišným vyhrocováním celé přímé volby hlavy státu.

Prvními hosty byli členové skupiny Nightwork Vojta Dyk a Jakub Prachař. Jestli máte už plný zuby řečí o prezidentské volbě a politice obecně, tak tohle asi nebude rozhovor zrovna pro vás. A pokud vás nezajímají ani vztahy Dyka a Prachaře se Vilhelmovou a Hanychovou nebo věšení prádla, tak to můžete rovnou přeskočit.

Druhým hostem byla poslední federální miss Silvia Lakatošová, která nám prozradila svůj denní rozvrh, jak to funguje u nich doma a ukázala i pár fotek z posledního focení pro pánský časopis.

Na závěr přišel doktor se specializací na chrápání David Slouka. Hned zkraje Krausovi vysvětlil, jak dlouho by měl spát a pak už se věnoval své profesy a padala jedna rada za druhou, jak zatočit s chrápáním.

Tentokrát to byla slabota. Blanarovičová sice místy bavila, ale jinak to bylo o ničem. O zbylých dvou rozhovorech radši nemluvit. Ani Show Jana Krause nezachránila páteční nudu a v podstatě všechny tři rozhovory se zvrhly v poměřování Krausova vidění světa, kde muž je pánem tvorstva, se světem Prachaře a Dyka, kteří věší prádlo a vynášejí odpadky.