Herci ze seriálu Grimm jsou zjevně sečtělí lidé. Zatímco Bitsie Tulloch (Juliette) dává přednost Haruki Murakamimu v klasické podobě, Silas Weir Mitchell jde s dobou a využívá elektronickou čtečku knih. Jak jste na tom vy?

Ne, o nic jste nepřišli, ani Alison Brie ani Danny Pudi z Community Oscara nezískali, jen ho šlohnuli v letadle Mychaelu Dannovi, který ho dostal za nejlepší hudbu k Pí a jeho život. Na našem Facebooku jste zřejmě zaregistrovali super nostalgický tweet Courtney Cox. Podobný měl i Matthew Perry.

Lidé kolem Castlea měli v posledních dnech důvod k oslavám. Oblíbený seriál oslavil stou epizodu a sláva to byla opravdu veliká. Sešel se celý štáb, herci se hromadně fotili a připraven byl i speciální dort. I my přejeme všechno nejlepší.

Zajímalo vás někdy, kde bere Oliver Queen aka Arrow svou výzbroj? Stephen Amell poodkryl roušku tajemství kolem svého arzenálu. Dostává zásilky od tajemného dárce. Tak si ten marshmallowový luk třeba sežer, my ti ho vůbec nezávidíme. Jestli sledujete New Girl, tak víte, že Nick (Jake Johnson) se snaží prorazit jako spisovatel s úžasným pseudonymem Julius Pepperwood. Jeden z fanoušků mu udělal obálku na jeho prvotinu Zombie detektiv.

Lyndsy Fonseca z Nikity je pořád v jednom kole a nemá čas si ani v klidu vypít kafe. Jsem jediný, kdo si vzpomněl na Červeného trpaslíka? Lyndsy, pilo by se ti líp, kdyby sis sundala ty boxerské rukavice.

Pod záhadným obrázkem s nápisem spoiler se skrývá fotka storyboardu nadcházející sezóny Breaking Bad, kterou na Twitter poslal Aaron Paul (Jesse) Otevírat pouze na vlastní nebezpečí!

Na závěr tu máme několik fotek od Charlieho Sheena. Ten se zase trochu nabumbal a řádil v hotelovém pokoji. Další komentář netřeba.

V současnosti sleduji 40 twitterových účtů, některé celebrity jsou aktivní, jiné zase ne, někdo posílá hodně fotek, jiní vůbec. Pokud by vás napadlo nějaké seriálové jméno, které byste tady rádi v budoucnu viděli, přidám si ho na seznam (za předpokladu, že vůbec je na Twitteru, účet je pravý a je aktivní).