Myslete si o následujícím tvrzení, co chcete, ale v AMC začínají těžce konkurovat HBO. Pamatujete na slogan Home Box Office stanice, ne? Tak pánové z American Movie Classics už se také pomalu začínají blížit tomu, že jejich svěřenkyně nebude jen tak ledajakou kabelovkou. Zombíci, drogy, boj o železnici… Není to televize, je to AMC, a teď jeho studia přicházejí s provařenou pikantností, nad kterou se všem fanynkám dramatických Mad Men - a Jona Hamma zejména - nejspíše podlomí kolena.

Premiéra šesté řady seriálu o patáliích reklamní agentury Sterling Cooper Draper Pryce je naplánována na 7. dubna, a začínají se dít věci. Tentokrát však na sebe nepoutá pozornost jen výstřih Christiny Hendricks, nýbrž také přirození jednoho z hlavních charakterů oceňované show. Ano, vidíte dobře, ono ujišťovací slůvko na "P" sem opravdu nehodlám vypisovat. A co že tu tedy, ehm, zavání problémem? Jádro pudla je prý mimo jiné v promo fotkách seriálu, jelikož Don Draper zcela evidentně nepoužívá spodní prádlo, kterýžto fakt silně ovlivňuje nejen pracovní (ne)schopnosti jeho kolegů(yň). Navíc se pak kvůli tomu musí houfně upravovat i plakáty k populárnímu seriálu, což je učiněná katastrofa! Herce měla při jeho narození matka příroda zjevně v lásce a on má jednoduše rád pohodlí - no a teď za to pyká takovým zájmem? Veškeré dohady nad tím, zdali se v tomto případě jedná o prvotřídní faux pas, či o povedenou reklamu, necháváme plně na našich čtenářích!

Vážně všechny ty plakáty potřebují retuš?

UPDATE: Tak už do bulvárního světa pomalu prosakují zprávy, že je Jon z humbuku kolem jeho intimních partií pěkně nabubřelý, a podobné "novinky" odsuzuje. Z potvrzených zdrojů víme, že naštěstí nečte TVZone.